banner461
banner195

“1 Kasım’da AKP Asla 3-0 Yapamaz”

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Fahri Ertik, Pazar günü yapılacak seçimlerde AK Partinin Nevşehir’de kesinlikle 3-0 yapamayacağını iddia etti.

 “1 Kasım’da AKP Asla 3-0 Yapamaz”
30 Ekim 2015 Cuma 13:29

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Fahri Ertik, Pazar günü yapılacak seçimlerde AK Partinin Nevşehir’de kesinlikle 3-0 yapamayacağını iddia etti.

AK Partinin yeniden 3 Milletvekilini de kazanabilmesi için 110 bin oy alması gerektiğine dikkat çeken Ertik, “Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir’de seçimin en iddialı partisi. Çok ciddi bir seçim kampanyası yürüttük. Gittiğimiz köylerde ve kasabalarda 45 dakikaya yakın konuşmalarda bulundum. Başka hiçbir siyasi partinin adayı bu çapta bir kon8uşma yapmadı. Bu konuda çok önemli geri dönüşümler aldım. Övgüler aldım. Ve bu seçimde hayatında Cumhuriyet Halk Partisine oy vermemiş binlerce insanımız oy verecek. Oy vermeyecek insanlar bile bana teşekkür ediyor. Fahri Ertik hiçbir insan ayrıt etmemiş ve herkese yardımcı olmuştur diyor. Takdirlerini iletiyor. Benim insanlara olan bu tavrımın, sıcak davranışımın oya dönüştüğünü gördüm. Bütün gittiğim yerlerde Fahri Ertik bunların hepsinden daha güçlü bir adaydır deniliyor. Bunu bizzat yüzüme söyleyende bir hayli fazla. Bir anlamda emanetin ehlinin benim olduğumu ortaya koyuyorlar. 1 Kasım’da AKP asla 3-0 yapamaz. AKP’nin 3-0 yapabilmesi için 110 bin oyu geçmesi gerekiyor. Bu asla ve kat’a mümkün değil. Halbuki 7 Haziran’da AKP’ye oy vermiş çok sayıda insanın bu seçimde bana oy vereceğini biliyorum. Cumhuriyet Halk Partisinin oy patlaması yapacağını da söyleyebilirim” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.