banner461
banner195

23 Mart'ta Nevşehir'de yine temayül var...

AK Parti aday belirleme çalışmalarında Nevşehir STK'lar da söz sahibi olacak.

23 Mart'ta Nevşehir'de yine temayül var...
21 Mart 2015 Cumartesi 23:15

banner143
banner134

 AK PARTİ merkez yürütme kurulu aday tespit çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarının (STK'ların)'da sürece dahil edilmesi konusunda prensip kararı aldı. Buna göre Nevşehir de vakıf, dernek, meslek kuruluşları ve benzeri bütün STK'ların yönetim kurulu üyeleri yapılacak olan temayül için Pazartesi günü Kapadokya Kültür ve Sanat merkezi'ne davet edildi. Saat 09:00'da başlayacak temayülde oy kullanacak olan yönetim kurulu üyeleri kimleri milletvekili olarak görmek istediklerini oy pusulalarına yazmak suretiyle kanaatlerini bildirecek. STK Temayülleri 17:00 de sona erecek.

STK'lar arasında İHH, Enderun Vakfı, Eczacılar Odası, Baro, Görbir, Memursen, Pazarcılar Odası vs. yer alacak...

TANRIVER: ADAY ADAYLARIMIZA EŞİT MESAFEDE OLDUK

NEVŞEHİR'DE gerçekleştirilecek olan temayül programına tüm STK'ları davet edeceklerini belirten AK Parti İl BaşkanıM.Ali Tanrıver "Gerek aday adayı başvuru sürecinde gerek parti içi temayülde gerekse genel merkezimizde yapılan mülakatlarda il başkanlığı olarak her aday adayımıza eşit mesafede olduk ve STK lar ile yapılacak olan bu temayülde de tarafsızlığımızı koruyacağız. Nevşehir için en isabetli kararları alarak bu süreci adil ve demokratik bir şekilde sonlandırmayı hedefliyoruz. Şimdiden bu sürecin hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Memursen üyesi olarak bizim vekil adayı mız mustafa Açıkgöz dür halk istiyo kimse halkın önünde duramaz
Avatar
e alt - 3 yıl önce
Ugur duruş yoksa acigolde yok
Avatar
Ortak Sevdamız Nevşehir - 3 yıl önce
stk'lar gerçekten nevşehir için bire şeyler yapacak kişiye yarın ki temayülde oy kullanacak olacaklarsa bu kişi mahmut sami uluer olmalı.vizyonu ve misyonu ile nevşehire ciddi katkıları olacaktır.genç olması heyecanlı ve dinamik olması diğer aday adaylarına göre avantajdır. nevşehire yakışır bir vekil görmek istiyorlarsa tercihlerini mahmut sami̇ uluer' den yana kullanmalari gereki̇r.
Avatar
yasin - 3 yıl önce
Mustafa Açıkgöz mutlaka 3 ün içinde olmalı
Avatar
eczane teknisyenleri derneği - 3 yıl önce
durmak yok yola sonuna kadar ecz mustafa açıkgözle devam tabanın sesine milletin sesine kulak verin
Avatar
stk adina - 3 yıl önce
Sayin kazim sunari listede gormek isteriz
Avatar
sumer - 3 yıl önce
Oncelikle kimin ozu dogruysa allah yardimcisi olsun bence 3 aday icinde ersan erkut olmali diye dusunuyorum ersan bey bu memlekete faydali olacak insan oyle olmasaydi il baskanlida secim basarisindan oturu basbakanimiz tarafindan odullendirilmezdi allah yardimcisi olsun
Avatar
hizmete aday lazim bizlere - 3 yıl önce
Milletimizin hizmet kari olacak eski il baskanim av kazim sunari nevsehir adayi olarak listede olmasini isterim asil asmaz bal kokmaz