banner461
banner195

3 Bakanın Oğlu Gözaltında

İstanbul'da düzenlenen yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda Muammer Güler, Zafer Çağlayan ve Erdoğan Bayraktar'ın çocukları da var.

3 Bakanın Oğlu Gözaltında
17 Aralık 2013 Salı 12:05

banner143
banner134

 Mali Şube ekipleri, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatıyla kamu ihalelerinde fesat ve rüşvet operasyonunu başlattı. Gözaltına alınanlar arasında 3 bakanın oğlu da var.

OPERASYON SABAHA KARŞI BAŞLADI

Sabaha karşı başlayan operasyonda önceden tespit edilen çok sayıda adrese baskın yapıldı. Aralarında Ali Ağaoğlu ve Reza Zerrab gibi ünlü isimlerin ve tanınmış işadamlarının da bulunduğu 22 kişi gözaltına alındı.

3 BAKANIN OĞLU DA GÖZALTINDA

Gözaltına alınan isimler arasında; İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Salih Kaan Çağlayan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar da var.

GÖZALTINDAKİ İSİMLER;

-Ebru Gündeş'in kocası Reza Zerrab
-Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir
-Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Arslan
-Zafer Çağlayan'ın oğlu Salih Kaan Çağlayan
-İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler
-Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CcC - 5 yıl önce
Bişey olacağına ihtimal veriyormusumuz .3 ü bakan cocuğu diğer bir kaçı hükümet adamı 2 tane deve dişi gibi iş adamı. Göstermelik tir onlar.
Avatar
İNSANLIK... - 5 yıl önce
topunun hepside ayni bunlarin...memleketi her tarafdan yiyip bitirdiler..daha bu milletimiz bunlara oy verirse daha ne denilir..allah akil fikir versin....
Avatar
fib habere haber...araştırılsın - 5 yıl önce
kar ve zarar açiklayin
uzun zamandır nevşehir öğretmen evi işletmeciliği ile ilgili şubemize değişik bilgiler ulaşmaktadır.
uzun zamandır nevşehir öğretmen evi işletmeciliği ile ilgili şubemize değişik bilgiler ulaşmaktadır. bu bilgiler arasında yapılan şikayetlerlerle birlikte kurumun ciddi anlamda zararda olduğu bilgisidir.
kurum sitesinden yayınlanan bilgilere göre toplam 32 kişi barındırma kapasitesine sahip olan ve ortalama 25.00 tl kişi başı konaklama ücreti alan kurumun nasıl ve ne şekilde zararda olabileceği ciddi cevaplandırılması gereken sorudur.
görünen hesaplara göre, ortalama 800 tl konaklama ücreti geliri olması gereken bir kurumun , söylenen doğru ise yanlış giden bir yönetim anlayışı söz konusudur.
buradan nevşehir il milli eğitim müdürlüğüne sesleniyoruz.
1- size bağlı kurum zararda mı ?
2- zararda ise rakamsal değeri nedir ?
3- zararda ise zarar nedenleri ?
4-zarar var ise alınmış veya alınması düşülen kararlar var mı ?
5- öğretmen evinde yönetim z
Avatar
NEVSEHIR SEVDALISI - 5 yıl önce
eee etme bulma dünyasi nevsehirin emniyet mudurune olamadik iftiralar atip adami gorevinden aldirdilar eden bulur akp lilerin hep bir bildigi vardir ama sunu unuttular allahinda bir bildiği var sen durust insanlarin ekmeğiyle serefiyle oynarsan oynadiğin oyun döner seni̇ bulur tayyip babanin dedigi gibi allah yar ve yardimcimiz olsun
Avatar
Gurbetin Âlimi - 5 yıl önce
Devletin işi öğretmenevi işletip, birilerine garsonluk, komilik, peçetecilik yapmak değildir. Hala anlayamadınız gitti. Inşaallah sıra ona da gelir ve düzeltilir.
Avatar
Gurbetin Âlimi - 5 yıl önce
Habere ilişkin olarak da, inşaallah adalet tecelli eder. Hz. Ömer ne demiş: adalet mülkün temelidir. Yoksa dünya bizim olsa ne yazar.
Avatar
mahmut yanbasar - 5 yıl önce
allahtan acil şifalar niyaz ediyoruz
Avatar
Adem AYDIN - 5 yıl önce @fib habere haber...araştırılsın
şubemize derken siz hangi şubesiniz.kurumun zararda olup olmadığını öğrenmek çok kolay. verirsiniz milli eğitim müdürlüğüne bir dilekçe,bilgi edinme yasasından yararlanarak öğretmenevinin zararda olup olmadığını öğrenebilirsiniz.ortalama 800 tl yi nerden hangi hesapla nasıl bulduğunuzu da doğrusu merak ettim.at çamuru tutmazsa izi kalır mantığı ile yapılan bütün haber ve yorumlar elinizde patlamaya mahkumdur.milli eğitim bakanlığı
öğretmenevi, öğretmenevi ve akşam sanat okulu uygulama yönergesinin 11. maddesinde "kurum kapama esasları" başlığı altında "valiliklerce her yıl şubat ayı sonuna kadar yapılacak değerlendirme çalışmalarında, yıllık ortalama %20 doluluk oranının altında kalan veya makul bir gerekçesi olmaksızın son iki yıl üst üste zarar eden kurumlar tespit edilir. " denilmektedir.zaten kurum zararda olsa valilik gereğini yapar.bu yorumunuzdaki maksadın üzüm yemek olmadığı bellidir.