banner461
banner195

3. Dönemin En Dikkat Çeken Görüntüsü

Ak Parti’nin üç dönemdir tulum çıkardığı Nevşehir’de ilk ilki dönemde yaşanan sorunlar nihayet bu dönemde yaşanmadı. Ya da en azından kamuoyuna yansımadı.

 3. Dönemin En Dikkat Çeken Görüntüsü
16 Ekim 2014 Perşembe 17:10

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti’nin üç dönemdir tulum çıkardığı Nevşehir’de ilk ilki dönemde yaşanan sorunlar nihayet bu dönemde yaşanmadı. Ya da en azından kamuoyuna yansımadı.

Ak Partinin iktidara geldiği 2002 Yılından bu yana geçen 12 Yıllık dönemde Milletvekilleri ve merkez belediye başkanı arasındaki diyalog eksikliği Nevşehir’e şimdilerde bakıldığında çok şey kaybettirdi. Birinin Ak dediğine diğerinin kara dediği günler geride kaldı. Son dönemin en dikkat çeken ve Nevşehir de Ak Partiye oy verenlerin en büyük tesellisi ilk iki dönemde yaşanan ve memleketin bir ucundan zarar gördüğü ayrılığın bu dönemde yaşanmaması.

2011’de yapılan genel seçimlerin ardından bugüne kadar hep birlikte olmaya ve objektiflere bu birlikteliği adeta kanıtlarcasına görüntü veren Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider ile Nevşehir’in Usta belediye Başkanı Hasan Ünver Ak Partinin ilk iki döneminde yaşanan sıkıntılara bir perde çekti.

Son günlerde seçimler öncesinde köy köy, belde belde, ilçe ilçe gezip köylerin, beldelerin ve ilçelerin sorunlarını yerinde gezip gören, yetkililerden sorunlara ilişkin bilgi alıp yerinde çözüm üretmenin gayretinde olan her üç Milletvekilinin arasına zaman zaman Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in de katılıyor olması son dönemde sergilenen birlik ve beraberliği de perçinledi.

Son dört yıla yakın sürede basına ve kamuoyuna açıklamalarında hep Üç Milletvekili olarak beraber çalıştıklarını, hatta bir birlikteliğin bazı illerin Milletvekilleri tarafından da kıskanıldığını dile getiren Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin bu birlik ve beraberlik görüntüsü umarız seçime kadar ilimize daha çok önemli yatırımların kazandırılmasına vesile olacak.

Zaman zaman billboard reklamlarında da hep bir arada masa başında bir projenin peşinde görünen Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Feralan, Göktürk, Gizligider ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in tebessümle çalışmalarından en çok Nevşehir fayda görecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
baskan - 4 yıl önce
4 yılda 4 bır arada hıcbır gercek cıddı proje yokk nevsehırı 7 yıl gerı ıttıler bız bu vekıllerı hasan unevere secmedık beledıyeden cıkmayan koyunu unutan halkına barısık olmayan vekıller yazık yazık
Avatar
bedii - 4 yıl önce
rol yapan değil çalışan siyasetci arıyoruz,aynı pozda daha önce rıdvan bey ve mahmut bey de vardı
Avatar
baskan - 4 yıl önce
bır ak partılı olarak yazık oldu nevsehırıme cok yazık yaptık dedıklerı gecmıs doneme aıt projelerı bıle takıp edemedıler bılenler bılır hasan beye uc vekıl verdık nerde neolduuuuuuu sehırn gobegıne bır ucbe dıktınız sehırde bıttı bu afısı asarsınız secımde artık tayyıp erdogan adıyok maaf ettınız partımı halk bılıyor buyrun secıme ha rek cooook ama urun yooook
Avatar
kim - 4 yıl önce
hasan ünverin ilk numarası budur, bu resim ebubekire oy veren 10.000 kişinin canını acıtıyor, bundan sonra 10.000 kişi bu resimden sonra çok üzüldü
Avatar
bedii - 4 yıl önce
geleceğini millette değil belediye binasında arayan vekiller duvara tosladı ortada ne iş var ne de aş
Avatar
sayın vekiller - 4 yıl önce
hsasan ünver ebebekir ve murat beyin her işine karışıyor birlikte hareket numarasıyla, peki iki vekil belediyedeki iş ve atamalara karışıyormu , işe alırken size soruyormu
Avatar
gereksiz muhalefet - 4 yıl önce
Gereksiz muhalefete gerek yok arkadaşlar çamur at izi kalsın siyasetini bırakın artık bukemediginiz bileği öpme zamanı şimdi
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
beyler murat bey ve ebu vekil bey seçimden önce hasan başkana karşıydı. seçildiler koltuk altına girdiler. ahmet bey zaten allaha emanet .. ne uyumu nu partisi ???