banner461
banner195

31 Mart Sabahı Avanos Belediye Başkanıyım

Saadet Partisi Avanos belediye başkan adayı Ali İhsan Sezer, 31 Mart 2014 sabahı Avanos belediye başkanlığı makamına oturacağı konusunda bir hayli iddialı.

31 Mart Sabahı Avanos Belediye Başkanıyım
12 Şubat 2014 Çarşamba 08:54

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Avanos belediye başkan adayı Ali İhsan Sezer, 31 Mart 2014 sabahı Avanos belediye başkanlığı makamına oturacağı konusunda bir hayli iddialı.

Saadet Partisi İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında son derece iddialı açıklamalarda bulunan SP Avanos Belediye Başkan Adayı Sezer, İlçe de sol partilerin birleşelim derken bölündüklerini de ifade etti.

Avanos ilçesinde Saadet Partisinin ciddi bir oy potansiyeline sahip olduğunu söyleyen Sezer, “Çalışmalarımıza üç ay önce başladık. 2013 Yılının Haziran ayından itibaren çalışmalara başladım. Şu ana kadar projelerimizi ilimiz basınında yer verdik. Biz Saadet Partisi Teşkilatı olarak önce ahlak ve maneviyat diyoruz. Beni Avanos ilçesinde çok kimse tanır. Benim kimseyle bir kavgam yok. Biz kavga için değil hizmet için bu göreve talip olduk. Avanos ilçemizde 4 partinin adayı bulunuyor. Bizim dışımızda kimse kendi adayından memnun değil. Küçük yerleşim merkezlerinde siyasi partilerden ziyade adayların kişilikleri öne çıkar. Ben 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan seçimlerin sonucunda Avanos ilçesinde belediye başkanlığını kazanacağıma inanıyorum. Takdir Allah’ın. 31 Mart günü Avanos belediye başkanıyım. Milli Görüşçüyüm, dindarım. Senden benden ayırımı asla yapmayacağım. Benim 25 adet projem Ağustos ayından itibaren duyurulmuşken, şu ana kadar diğer adayların projeleri ortada yok. Projelerimin kaynaklarını da açıkladım. Ne Ankara’ya, Ne İller Bankasına el açmayacağım. Avanos ilçemizin kaynaklarını harekete geçirerek projelerimi bir bir hayata geçireceğim. Avanos halkına hizmet için çalışacağım. Avanos ilçesinde sol partiler bölündüler. CHP’nin adayı ÖDP’li. CHP ile alakası yok” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
avanoslau solcu - 4 yıl önce
oyun sana sn başkan..ister kazan ister kazanma...
Avatar
kpdya - 4 yıl önce
körükçünün tahtı sallandı başkanım bende bir akp li olarak diyorum ki oyum sana