banner461
banner195

4 Parti Diyalog Platformuna Davet Edildi

Nevşehir’de yerel seçimler öncesinde 4 siyasi parti diyalog platformu oluşturuyor.

4 Parti Diyalog Platformuna Davet Edildi
09 Ocak 2014 Perşembe 09:44

banner143
4 Parti Diyalog Platformuna Davet Edildi
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yerel seçimler öncesinde 4 siyasi parti diyalog platformu oluşturuyor.

Edinilen bilgiye göre CHP, MHP, DP ve İP Yerel seçimler öncesinde önümüzdeki günlerde oluşturulacak olan diyalog platformunda Nevşehir’de yapılması gereken yerel hizmetler ve yatırımlar konusunda görüş alışverişinde bulunacak.

Konuyla ilgili ziyaretlerde bulunan İşçi Partisi İl Başkanı Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meliha Atalay ve beraberindeki partililer Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Demokrat Parti’ye ziyaretlerde bulundu.

Bu ay sonunda düzenlenecek olan diyalog platformuna bu partilerin il başkanları başta olmak üzere yöneticilerini davet eden İşçi Partisi İl Başkanı Atalay, söz konusu platformun hedefleri ve içeriği hakkında önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı da düzenleyecek.

Demokrat Parti İl Başkanlığını ziyaretinde Atalay ve beraberindekileri İl Başkanı Dinçer Akgür, Merkez ilçe Başkanı Murat Kul Partili yöneticiler karşıladı. Ziyarette oluşturulması planlanan platform konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halil Özbek (CHP Göreme Bel.Bşk.Ad.) - 4 yıl önce
değerli akademisyen ve işçi partisi il bşk. meliha hocamın bu girişimi nedeniyle kutluyorum. bölge ve ülkemizde uzlaşma kültürünün yerleşmesine destek olacağı inancıyla katılan tüm siyasi parti temsilcilerine başarılar diliyor, saygılar sunuyorum.
Avatar
u. ergin - 4 yıl önce
düşündürücü bir olay gerçekten at izi it izine karıştı