banner461
banner195

7. Geleneksel Bahar Pikniği Kültür Park’ta Düzenlendi

Memur-Sen’e bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanlığınca bu yıl 7. cisi düzenlenen geleneksel piknik Kapadokya Kültür Park’ta düzenlendi.

7. Geleneksel Bahar Pikniği Kültür Park’ta Düzenlendi
10 Haziran 2013 Pazartesi 13:59

banner143
banner134

 Memur-Sen ve Eğitimciler Birliği Sendikası üyeleri ile sendikaya bağlı Şubelerin yöneticileri ve çok sayıda sendika üyesinin katıldığı pikniğe Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci, Şuurlu Öğretmenler Derneği Başkanı Mustafa Aydemir’de katıldı.

Çok yoğun bir katılımın gözlendiği pikniğe katılanlara Tas Kebabı, Pirinç Pilavı, Salata, Tatlı, Ayran, Çay ve Su ikramlarında bulunuldu.

Etkinlikte konuşan Memur-Sen İl Temsilcisi ve aynı zamanda Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz bahar pikniğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Eğitimciler Birliği sendikamızın büyümesinde, alanlarda bizlerle hep birlikte olan okul temsilcilerimize, Okul Müdürlerimize teşekkür ediyorum. İlimizde Eğitimciler Birliği Sendikası olarak bin 500, Memur-Sen olarak 4 bin üyeye ulaşmış bulunmaktayız. Ülke genelinde Eğitimciler Birliği sendikası olarak 251 bin, Memur-Sen olarak ise 708 bin üyeye ulaşmamızda bize katkı sağlayan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu tür sosyal etkinliklerin üye sayımızın artırılmasında önem arz ettiğini düşünüyorum” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.