banner461
banner195

8 Aday Adayı Köşelerine mi Çekilecek ?

Nevşehir’de büyük bir sabırsızlıkla beklenen Ak Partinin Nevşehir belediye başkan adayının belirlenmesinin ardından Ak Parti’den Nevşehir belediye başkan adaylığına talip olanların ne yapacağına da gözler çevrildi.

8 Aday Adayı Köşelerine mi Çekilecek ?
07 Aralık 2013 Cumartesi 10:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de büyük bir sabırsızlıkla beklenen Ak Partinin Nevşehir belediye başkan adayının belirlenmesinin ardından Ak Parti’den Nevşehir belediye başkan adaylığına talip olanların ne yapacağına da gözler çevrildi.

Aday adaylarından Makbule Atlı, Oğuzhan Köylü ve M Akif Yılmaz’ın dışında kalan diğer tüm adayların aday adaylığı sürecinde yaptıkları açıklamaların ardından hangilerinin büyük bir erdem göstererek Ak Parti Nevşehir belediye başkan adayının seçimi kazanması için çalışma yapağı merakla bekleniyor.

Aday adaylarından Rıdvan Köybaşı, Ersan Erkut, Zafer İnanır, Savaş Benli, Umut Ergül’ün Nevşehir belediye başkanı ve başkan adayı Hasan Ünver’e destek için yanında bulunup bulunmayacağı da önümüzdeki günlerde belli olacak.

Aday adaylarından bazılarının Nevşehir için 50 ye yakın projelerinin bulunduğunu açıklamalarının ardından aday gösterilmemelerine rağmen bu projelerini Nevşehir belediye başkan adayı Ünver ile paylaşıp paylaşmayacağını da tüm Nevşehir kamuoyu önümüzdeki günlerde görecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
TUZKOYLU - 4 yıl önce
butun oylar mhp ye mademki bu kadar acikca bizans oyunu oynaniyor akp de il de de , ilcelerde de ayni hile 0ylar mhp ye kardwsim basta gulsehir olmak uzere
Avatar
hilmi - 4 yıl önce
bence destek vermeleri lazım bu bir erdemdir
Avatar
harun - 4 yıl önce
niye yardım..hasan bey onların ayaklarını kaydırmak için her şeyi yaptı..hani heryerde söylüyor benim oyum %55 diye hadi bakalım ozaman hodri meydan...
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
ak parti neden böyle yapıyor maden başkanınla devam edeceksin neden bu kadar aday adayının çıkmasına müsade ediyor çok daha önceden hazırlasa ya adayını insanların şahsiyeti bu kadar ucuz mu yaa olu destek olurlar.
Avatar
,,,, - 4 yıl önce @TUZKOYLU
hayalini bari kurun hayalde olmasa insanlar napardı