banner461

Açıkgöz: 31 Mart'ta kazanan Kozaklı olacak

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, 31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında Kozaklı ilçesine çıkarma yaptı.

banner503
Açıkgöz: 31 Mart'ta kazanan Kozaklı olacak
21 Mart 2019 Perşembe 15:53

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Kozaklı belediye başkan adayı Akif Kabukcuoğlu’nun seçim çalışmalarına destek vermek için Kozaklı ilçesine çıkarma yaptı.

İlk olarak AK Parti Kozaklı seçim bürosunu ziyaret eden, daha sonra İlçe Başkanı Orhan Uçar ve Belediye Başkan Adayı Akif Kabukcuoğlu ile birlikte esnaf esnaf gezen Milletvekili Açıkgöz, vatandaşlarla sohbet edip, ilçenin çözüm bekleyen sorunlarını dinledi.

31 Mart Yerel seçimlerinde AK Parti Kozaklı Belediye Başkan Adayı Av. Akif Kabukcuoğlu için tüm Kozaklılılardan destek ve dualarını isteyen Açıkgöz, bu seçimin ülkemiz adına büyük önem arz ettiğini ifade etti. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz burada yaptığı konuşmasında; "Kozaklılı hemşerilerimizi ve esnaflarımızı ziyaret ettik.‬‪“Kozaklı’mız, Nevşehir’imiz, ülkemiz, istikbalimiz için, daha istikrarlı bir Türkiye için sizlerin desteğini istiyoruz. Kalkınma yerelde başlar. AK Belediyecilikle, 94 ruhuyla çalışacağız. Bizim Sevdamız Kozaklı “ dedi.

Sağlık turizmimizin kalbi Kozaklı’mızdayız.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz;
“AK kadrolar olarak Kozaklı’mıza sera, ısınma,alt-üst yapı, hastane ve sıcak asfalt müjdemizi veriyoruz. Belediye Başkan adayımız Akif Kabukcuoglu’na 31 Mart’ta desteklerinizi bekliyoruz, Kozaklı hasret kaldığı AK Belediyeciliğe, Gönül Belediyeciliği’ne kavuşacak inşaAllah." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.