banner461
banner195

Açıkgöz, AK Parti Grup Toplantısında Erdoğan ile görüştü

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesi görüştü.

Açıkgöz, AK Parti Grup Toplantısında Erdoğan ile görüştü
07 Mayıs 2019 Salı 14:13

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Açıkgöz ve beraberinde AK Parti Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoglu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Grup toplantısı öncesi Meclis kapısında karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra konuşmasını yapmak üzere AK Parti Grup Salonu'na geldi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Türkiye Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesinde meclis girişinde ayak üstü görüşerek, kendilerine Nevşehir halkının selamlarını iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da, Açıkgöz aracılığı ile Tüm Nevşehirlilere selamlarını ve sevgilerini iletti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Milletimizin lideri, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan AK PARTİ TBMM Haftalık Olağan Grup Toplantımıza teşrif ettiler.‬ ‪Cumhurbaşkanımıza Nevşehir’imizin ve Kozaklı’mızın selamlarını Kozaklı Belediye Başkanımız Akif Kabukcuoglu ile birlikte arz ettik." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.