banner461

Açıkgöz, Alacaşar köyünde traktöre bindi; çiftçiyi dinledi

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Nevşehir merkeze bağlı Alacaşar Köyünü ziyaret etti.

banner503
Açıkgöz, Alacaşar köyünde traktöre bindi; çiftçiyi dinledi
19 Ağustos 2018 Pazar 10:22

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Nevşehir merkeze bağlı Alacaşar Köyünü ziyaret ederek imam lojmanı açılışına katıldı.

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün'ün de eşlik ettiği ziyarette Milletvekili Açıkgöz'ü Alacaşar Köyü Muhtarı Nazif Akbaş ve çok sayıda köy halkı karşıladı. Burada çiftçinin sorunlarını dinleyen Açıkgöz, bir çiftçiye ait traktöre binerek direksiyon başına geçti. 

Güçlü Türkiye için yollar aşıyor ve gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakaları ile duaları ise bizleri tüm yorgunluğumuzun atmasına vesile oluyor. YeterkibSiz bir, beraber, olduktan sonra, aşılmayacak dağlar, geçilmeyecek yol yada tünel hiçbir şey yoktur. Bugün Kurucu Genel Başkanımız, Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın omuzlarında yükselen, yerli ve milli düşüncenin siyasetle tanıştığı milletin partisi AK Partimizle birlikte 17. yıl dönümünde halkımızı kucaklamaya ve 2023, 2053 ve 2071 yolunda durmadan yürümeye devam edeceğiz" dedi. 

Millete hizmetkar olmak için çıktıkları yolda hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını aktaran Açıkgöz, AK Parti'nin Türkiye'nin çehresini değiştirdiğini ifade etti. Açıkgöz, "Halkımızdan aldığımız vekaletle, Genel Başkanımız ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın liderliğinde 'durmak yok yola devam' düsturuyla gece gündüz demeden ülkemize, İlimize, halkımıza daha fazla hizmet götürebilmenin arayışı içerisinde olduk. Aynı anlayış içerisinde olmaya devam edeceğiz." dedi.

"Açıkgöz, İmam lojmanının açılış kurdelesini kesti"

 Milletvekili Açıkgöz, Alacaşar Köyünde İmam Lojmanı Açılışına Katıldı...

 Nevşehir İl Müftü Yardımcısı Nazım Haksever'in dualarının ardından köye yaptırılan imam lojmanının açılışını gerçekleştiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamasında; üç kişinin amel defterinin kıyamete kadar kapanmayacağını bunlardan birinin hayırlı evlat yetiştiren ana-baba, birinin ilim adamı, bir diğerinin de herkesin faydalanacağı eserler; camiler okullar, çeşmeler, köprüler yapan hayır sahipleri olduğunu anlattı. 

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Milletvekili Açıkgöz: "Alacaşar Köyümüzü ziyaret ederek hemşerilerimizle hasbihal ettik. ‬Durmak yok milletimizle el ele büyüyen ve gelişen Nevşehir için çalışmaya devam edeceğiz.‬ ‪Köyümüze kazandırılan imam lojmanımızı hemşerilerimizle hep birlikte dualarla açtık " dedi.‬


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.