banner461

Açıkgöz; Destan Yürekle Tarih Bu Milletle Yazılır!

TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Diriliş meydanına dolduran binlere hitap etti.

banner503
Açıkgöz; Destan Yürekle Tarih Bu Milletle Yazılır!
16 Temmuz 2017 Pazar 01:58

banner143
banner134
15 Temmuz Darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Diriliş meydanına dolduran binlere hitap eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, 15 Temmuz darbe girişiminde bulunan FETÖ örgütüne mensup alçakların karşısına çıkan Türk Milletinin, bir büyük zafer elde ettiğini dile getirdi.

Milletvekili Mustafa Açıkgöz burada yaptığı konuşmasında; 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümündeyiz. Başta Başkomutan olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'nın liderliğinde, hükümetimizin, güvenlik kuvvetlerimiz ile halkımızın kahramanca mücadelesi sonucunda bu kanlı girişim engellenmiş, milletimizin direnişiyle demokrasimiz kazanmıştır, Türk milleti, bu demokrasi sınavından yüzünün akıyla geçmiştir.

15 Temmuz, İstiklal Harbinden bu yana ülkemizin karşılaştığı en büyük tehlikedir. 15 Temmuz bizim yeni Çanakkale’mizdir, Dumlupınar’ımızdır, Sakarya’mızdır, Kurtuluş Savaşımızdır. Yıllardır darbelerin, mücadelelerin, vesayet güçlerinin pençesinde kıvranan milletimiz, 15 Temmuz’da şahlanışını ifade etmiştir. 15 Temmuz’da Türkiye en zor demokrasi sınavını büyük başarıyla vermiştir. Aziz milletimiz darbeye karşı canını ortaya koyarak, tarihe adını bir kez daha altın harflerle yazdırmıştır. Bayrağımızı indirtmemiş, ezanımızı dindirtmemiştir.

15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir! Allah'a şükürler olsun milletimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde, cesareti ve ferasetiyle bu belayı, bu fitneyi durdurmuştur, demokrasimize ve özgürlüğümüze kasteden bu saldırı karşısında dik durmuş, canı pahasına değerlerini savunmuştur.

FETÖ’nün ordumuza sızmış mensuplarının yüreksizliklerinin, alçaklıklarının, ruhlarını ve bedenlerini sattıkları şarlatanla birlikte yuvarlandıkları ihanet çukurundaki çırpınışlarının asıl amacı; ülkemizi tarihimizde görülmemiş bir kaosa sürüklemek, devleti ele geçirmek, milleti tahakküm altına almak kardeş kavgası başlatmak ve Türkiye'yi iç savaş ortamına sokmak ve tekrar ayağa kalkamayacak duruma düşürmekti.

Tek parti döneminin zulmünü yaşayan milletimiz, bir daha böyle bir zillete asla rıza gösteremeyecektir. 27 Mayıs darbesinin, 12 Eylül darbesinin, 28 Şubat müdahalesinin mahcubiyetini yaşayan milletimiz bir daha asla böyle bir mihnete maruz kalmayacaktır. Bölücü gayelerle milletimizin içine etnik veya mezhebi fitne sokmaya çalışanlara asla fırsat verilmeyecektir.

Destan Yürekle Tarih Bu Milletle Yazılır! 

15 Temmuz gecesi sokakları, meydanları doldurarak, inançları, vatanları, bayrakları, özgürlükleri, gelecekleri için darbecilere meydan okuyan Nevşehirli tüm aziz vatandaşlarımın her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyor, Rabbime, beni böyle bir milletin evladı olarak dünyaya getirdiği için hamd ediyorum. Haince planlanmış darbe girişimini savuşturan aziz milletimizi saygıyla selamlıyorum.

Ve unutulmasın ki Tek güç Milletimizin birlik ve beraberliğidir. Allah milletimizi daima korusun ‘ dedi. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.