banner461
banner195

Açıkgöz , “Eğitim İçin Kitap Okumak Şart“

Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Tuzköy'de İlk ve Ortaokulu Kütüphanesi Törenle Açıldı.

Açıkgöz , “Eğitim İçin Kitap Okumak Şart“
07 Ekim 2015 Çarşamba 11:37

banner143
AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Tuzköy'de
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Tuzköy de kütüphane açılışına katıldı.

Tuzköy ilk ve ortaokulu kütüphanesi açıldı. Törene AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin , Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı kürşat Koç ve AK Parti Nevşehir İl ve ilçe yönetimi katıldı.

Milletvekili Açıkgöz Tuzköy'de  ...

Yapılan duaların ardından Tuzköy İlk ve Ortaokulu Kütüphanesi açılış kurdelesini kesen Milletvekili Açıkgöz, Kütüphanemiz Tuzköy' ümüze hayırlı olsun. Okuyan ve gelişen bir Türkiye için hep birlikte kitap okuyalım dedi. Açıkgöz daha sonra çocuklarla tek tek ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler dağıttı.

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Adayı 
Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ “Burası el birliğiyle, güç birliğiyle yapılacak çok şeyin olduğunun en büyük göstergelerinden biridir. Bu düşünceyi ortaya atan herkese teşekkür ediyorum. Türkiye Cumhuriyeti kurulduğunda en büyük iddiası muhasır medeniyetler seviyesine çıkmaktır. Bunun tek yolu eğitimdir. Bu yaygın eğitim kurumları ile olabilir, örgün eğitim kurumları ile olabilir. Bunu gerçekleştirmek adına Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan itibaren bir milli seferberlik ilan edilmiş durumda. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bütçesinin büyük bir kısmı imkanlar ölçüsünde sürekli eğitime harcanmış ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugün o günlerde başlayan, o milli seferberlik devam eden süreçle birlikte dünyanın 17. büyük ekonomisi haline gelmiş durumdadır. Bu vaziyet devam ederse, eğitime desteğe devam edersek daha ileri safhalara taşınacağız. Geçmişte bir takım sıkıntılar yaşamış olan milletleri değerlendirdiğiniz zaman, onların ciddi şekilde eğitime önem verdiğini göreceksiniz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.