banner461

Açıkgöz: 'Hacıbektaş artık değişim istiyor!'

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, "Sokak bize Hacıbektaş değişim istiyor' diyor" dedi.

banner503
21 Mart 2019 Perşembe 13:56

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, gerek bizler gerek Başkan Adayımız Şenay Gök gerekse teşkilatımızla bir aydan daha fazla süredir sokaklarda olduklarını belirterek, "Sokak bize Hacıbektaş değişim istiyor' diyor. Hacıbektaş isterse biz de varız ve hazırız." dedi.

Açıkgöz: 'Hacıbektaş'ta Değişim Vakti'
Şehircilik anlamında Hacıbektaş'ın geriye gittiğini görmekten dolayı büyük üzüntü duyduğunu ifade eden Milletvekili Açıkgöz; "Biz bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Hep birlikte Hacıbektaş ilçemizi inşallah hep birlikte güzel yarınlara taşıyacağız." dedi.

Açıkgöz: 31 Mart'ta Hacıbektaş'ımız inşallah Belediye Başkan adayımız Şenay Gök'e destek verecek ve Pirimizin ilçesi hak ettiği AK hizmete kavuşacaktır. Kültür Başkenti Hacıbektaş'ımız için Şenay Gök'ün verdiği her söz AK Parti'mizin sözüdür ve yerine gelecektir. 'Ben bu vesile ile Hünkâr Hacı Bektaşi Veli'nin dediği gibi ‘Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım' diyorum. Tek derdimiz Hacıbektaş'ı hak ettiği hizmetlerle donatıp halkımıza yakışır en güzel hizmetleri getirmek. Allah birliğimizi daim kılsın.” diye konuştu.

Menekşe: 31 Mart'ta kazanan Hacıbektaş Olacak!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe'de: "Hacıbektaş ilçemizdeyiz.İlçe Başkanımız, Belediye Başkan adayımız, Teşkilatımız ve Hacıbektaş’ımızın fedakar ve cefakar insanları olan esnaflarımızla bir aradayız. Esnaflarımız Yaparsa Ak Parti Yapar diyor ve 31 Mart’ta yapılacak seçimler için Şenay Başkanımıza tam destek veriyor. 1 Nisan sabahı kazanan Hacıbektaş olacak" dedi.

‪AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Rauf Yanar'da; "Hacıbektaş ilçemizde kapı kapı dolaşıp, Önce Millet Önce Memleket diyerek Gönül Belediyeciliği’ni Hacıbektaşlı hemşerilerimiz ile hemhal olarak anlatmaya devam ediyoruz...‬" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.