banner461

Açıkgöz, halk günü buluşmalarına devam ediyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, TBMM'nin tatile girmesiyle birlikte çalışmalarına hiç ara vermeden Nevşehir'de devam ediyor.

banner503
Açıkgöz, halk günü buluşmalarına devam ediyor
11 Ağustos 2020 Salı 16:21

banner143
banner134

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanlığında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

TBMM'nin tatile girmesiyle birlikte çalışmalarını hiç ara vermeden sürdüren AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, halk günü kapmasında vatandaşların dilek ve isteklerini dinledi. Misafirleriyle hasbihal eden Milletvekili Açıkgöz, kendisine iletilen talep ve önerileri dinleyerek, not alarak iletilen konuların çözümü noktasında da gerekli görüşmelerde bulundu.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nda kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlar ile tek tek görüşerek taleplerini dinleyen Milletvekili Açıkgöz ; "Gazi Meclisimizin tatile girmesiyle birlikte tedbirlerimizi alarak hemşerilerimizle AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda haftalık olağan buluşmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

Açıkgöz;‬ ‪“18 yıldır olduğu gibi AK kadrolarımızla Sevdamız Nevşehir’imiz, milletimiz ve hemşerilerimiz için istişarelerimize, ortak çözüm önerileri üretmeyi sürdürüyoruz." dedi.

Milletvekili Açıkgöz'ün kendileriyle çok yakından ilgilendiğini ifade eden vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini ilettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.