banner461
banner195

Açıkgöz Herkesimin Takdirini Topluyor

Ak Parti’de yerel seçim süreci ve ardından Partinin üç başkanı değişti. Ancak geriye kalan Merkez ilçe başkanı oldu.

Açıkgöz Herkesimin Takdirini Topluyor
24 Haziran 2014 Salı 17:19

banner143
banner134

 3’ü Gitti 1 O Kaldı

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti’de yerel seçim süreci ve ardından Partinin üç başkanı değişti. Ancak geriye kalan Merkez ilçe başkanı oldu.

Yerel seçimlerin öncesinde Milletvekili Ebubekir Gizligider’in danışmanlığı nedeniyle görevinden istifa eden Gençlik Kolları başkanlığına uzun bir aradan sonra Mahmut Uluer atanmıştı. Uluer’in de gençlik kolları başkanlığı uzun sürmemiş ve yine uzun bir bekleyişin ardından Gençlik Kolları başkanlığına bu kez Av. Mustafa Rauf Yanar atanmıştı.

Yerel Seçim sürecinde sık sık konuşulan konulardan biri de İl Başkanı Av. Kazım Sunar’ın görevden alınacağı oldu. O dönemde görevimin başındayım diyen Av. Kazım Sunar yerel seçimlerde Ak Partinin Gülşehir, Kozaklı, Avanos ilçelerinin yanında Uçhisar, Ortahisar gibi beldelerinde kaybedilmesinin ardından istifa etti. İl Başkanının istifasının ardından genel merkeze çağrılan isimler arasından ise M. Ali Tanrıver il başkanı olarak atandı.

Gençlik Kollarında ve İl Başkanlığındaki atamaların ardından Ak Parti’de yenilenme süreci bu kez Kadın Kolları Başkanlığına sirayet etti. Sürpriz bir açıklama ile görevinden istifa eden Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci’nin yerine ise şimdilik bir isim atanmış değil.

Ak Parti’de Gençlik Kolları, İl Başkanlığı ve Kadın Kolları Başkanlığında yaşanan değişimin yanı sıra bir isim var ki o isim Ak Partinin 4 ana yönetiminden birini hala temsil etmeye devam ediyor.

İl Başkanlığına da aday gösterilen ve son ana kadar İl Başkanı olabilecek isimlerin başında sayılan Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz görevinin başında.Nevşehir genelinde partili partsiz bir çok kesimin sevgi ve saygınlığını kazanan Açıkgöz Yerel seçim sürecinde de Ak parti teşkilatının en çalışkan ismi olarak gösteriliyordu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Turgay sener - 4 yıl önce
Gerçekten tam bir ak partili parti içindeki tüm kutuplari topluyor herkesten maximum yararlanıyor başarılar allah yar ve yardımcısı olsun
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
gercekten adam gibi adam.Allah yar ve yardımcısı olsun
Avatar
Adam gibi adam - 4 yıl önce
nevşehirin tayyip erdoğan'ıda salih açikgöz rabbim işini rast getirsin salih abi gerçekten çok değerli
Avatar
edip avşar - 4 yıl önce
biz teşkilat olarak ondan razıyız .rabbimde razı olsun.
Avatar
Hüseyin Çetinel hacibaba - 4 yıl önce
Salih abim merkez ilçebaşkanlıgı nıhakkıyla yerine getiren ve işini en iyi yapan vatandaşlar ın dertleri ni dinleyen biri Allah yolunu açık etsin