banner461

Açıkgöz, İmam Hatip Okulları Platformu toplantısına katıldı

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir İmam Hatip Okulları Platformu toplantısına katıldı.

Açıkgöz, İmam Hatip Okulları Platformu toplantısına katıldı
30 Ağustos 2019 Cuma 17:53

banner143
banner134

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, İmam Hatip Okulları platformu ile bir araya geldi. Toplantıya Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün yanısıra İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Müftüsü Yakup Öztürk ile Platformun üyeleri katıldı.
Milletvekili Açıkgöz toplantıda yaptığı açıklamada eğitime verdikleri önemi dile getirerek, "2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı öncesi Nevşehir İmam Hatip Okulları Platformu toplantımızı gerçekleştirdik.‬ ‪“Okullarımızın fiziki yapısının hazır oluşu kadar, öğrencilerimizin ve velilerimizin imam hatip okullarına olan ilgisinin artarak devam etmesi de bizleri mutlu ediyor.” dedi.

Toplantıda, Nevşehir genelinde bulunan İmam Hatip Okullarının genel durumları ve başarıları değerlendirilerek, okullarında yapılacak faaliyetler, okulların karşılaştıkları sorunlar ele alındı. Türkiye ve millete hayırlı bir gençliğin yetiştirilmesi, birlik ve beraberlik içinde çalışmanın önemine değinildi. Karşılıklı görüş alışverişi ile platform sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.