banner461

Açıkgöz: 'Kozaklı seracılık merkezi olacak...'

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Kozaklı'da ki bir Sera İşletmesini Ziyaret Etti.

banner503
Açıkgöz: 'Kozaklı seracılık merkezi olacak...'
21 Mart 2019 Perşembe 16:35

banner143
banner134

AK Parti Kozaklı Belediye Başkan adayı Akif Kabukcuğlu, İlçe Başkanı Orhan Uçar, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Çiftci, İl Genel Meclis üyesi adayları ile birlikte Sera işletmesini gezen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, firma yetkilisine tarıma yaptıkları yatırımlardan dolayı teşekkür ederek, Kozaklı'da seracılığın gelişmeye müsait bir sektör olduğunu kaydederek bu alandaki yatırımların artmasını dilediklerini söyledi.

Açıkgöz: Kozaklı'nın hava koşulları Seracılık yapmaya müsait. Çok iyi seralar kurulabilir. Bizde AK Parti iktidarı olarak bu konuda sonuna kadar destek oluruz” dedi. 

Termal kaplıcaların ve seracılığın Kozaklı için son derece uygun bir sektör olduğunu söyleyen Milletvekili Açıkgöz, özellikle gençlerin bu sektörlerde yatırım yapmasının Kozaklı turizmi ve tarımının geleceği açısından büyük önem taşıdığını ve tarım geleceğin sektörü olacağı ve böyle bir yatırımların uzun vadede tarım sektörü en iyi yatırım araçlarından biri olduğu diye vurguladı. 
 

“Gelişen, Üreten Kozaklı İçin Çalışıyoruz”
 
Siz isteyeceksiniz biz yapacağız diyen Milletvekili Açıkgöz: "Türkiye’nin en modern teknolojisiyle donatılmış seramızda, jeotermal sıcak su ile verimli, organik, hızlı üretim sayesinde hem istihdama hem de ekonomiye katkı sağlanıyor. 31 Mart’ta AK Belediyecilikle kazanan Kozaklı’mız olacak." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.