banner461
banner195

Açıkgöz “Kozaklı’ya Yakışan Modern Hastanemiz Hayırlı Olsun”

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ “Kozaklı’ ya yakışan modern hastanemiz hayırlı olsun.” dedi.

Açıkgöz “Kozaklı’ya Yakışan Modern Hastanemiz Hayırlı Olsun”
14 Temmuz 2016 Perşembe 18:34

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ “Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin yatak kapasitesi artırımı ve büyük tadilat, modernizasyon çalışmaları dün itibariyle başladı.

120 yatakla hizmet veren hastanemiz tadilat sonrası yaklaşık 200 yatakla modern sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir. Bünyesindeki termal havuzların da yenilenmesiyle dünya çapında fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vererek hem Kozaklı’ mıza yakışan hem de dünyaya örnek bir hastanemiz vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. 14 yıldır AK Parti olarak sağlık alanında Türkiye’ ye büyük hizmetler yaptık. Halkımızın hastane kapılarında rehin kaldığı, bir muayene için aylar sonrasına randevu verilen ve adeta nefes almanın bile mümkün olmadığı günler çok şükür AK Parti sayesinde geride kaldı. Nevşehirli hemşehrilerimizin, vatandaşlarımızın en güzel hizmetlere layık olduğunu her fırsatta ifade ediyoruz. 

Halkımızın dua ve destekleriyle her alanda değişen, gelişen ve büyüyen Nevşehir 2023 hedeflerine doğru şehrimizi taşımanın büyük gayret ve çabası içerisindeyiz. Sayın Başbakanımız Binali YILDIRIM Beyefendilerin de ifade ettiği gibi ‘Bizim iktidarımızda, vatandaş hastanede hizmete, doktora kavuştu. İstediği tedaviyi gördü. AK Parti iktidarından önce vatandaş hastaneye sağlam gider, hasta çıkardı. Sağlık hizmetlerinden memnuniyet oranı yüzde 35 düzeyindeydi ama AK Parti iktidarında sağlıktaki memnuniyet oranı yüzde 70’in üzerine çıktı. Beş yıldızlı otel konforunda hastaneler inşa ettik, ediyoruz. En son tıbbi cihazlarımızla sağlık kuruluşlarımızı donatıyoruz.’ Kozaklı’ ya yakışan modern Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanemiz hayırlı olsun.” dedi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.