banner461

Açıkgöz, Meclis Genel Kurul'da 'Çoklu baro' görüşmelerinde...

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, 'Çoklu baro' düzenlemesinin TBMM Genel Kurulu'ndaki görüşmelerinde mesaisine devam ediyor.

banner503
Açıkgöz, Meclis Genel Kurul'da 'Çoklu baro' görüşmelerinde...
09 Temmuz 2020 Perşembe 00:55

banner143
banner134

TBMM Genel Kurulda, AK Parti ve MHP milletvekillerince hazırlanan Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmelerine başlandı.

AK PARTİ Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz'de, TBMM Genel Kurulda gerçekleştirilen çoklu baro düzenlemesinin görüşmelerinde mesaisine devam ediyor.

TBMM Genel Kurulda, barolara ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifinin görüşmelerine ilişkin açıklamada bulunan AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz;" Gazi TBMM Genel Kurulu’muzda Barolar ile ilgili düzenlemeleri de içeren Avukatlık Kanununda Değişiklik Teklifimizin geneli üzerindeki görüşmelerin ardından 1. Bölümdeki maddelerin ve önergelerin görüşmeleri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.‬


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.