banner461
banner195

Açıkgöz: "Milletimizin yanındayız"

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, halk günü kapmasında vatandaşla buluşup sorunlarını dinledi.

Açıkgöz: "Milletimizin yanındayız"
08 Aralık 2018 Cumartesi 18:56

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, halk günü etkinliği kapsamında Nevşehir AK Parti İl binasına gelerek vatandaşların dilek ve isteklerini dinledi.

Açıkgöz, halkın sorunlarını dinleyerek hem notlar aldı, hem de ilgili kurumlarla telefonda görüşerek sorunları iletti

Meclis çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini söyleyen Açıkgöz, “Meclis çok yoğun bir süreçte çalışıyor, hafta sonu araya girmesi nedeni ile geleneksel hale getirdiğimiz halk gününde değerli hemşehrilerimizin sorunlarıyla ilgilenmeye devam ediyoruz.” diye konuştu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz, "AK Parti İl Başkanlığımızda hemşerilerimizle buluşmaya devam ediyoruz.‬ ‪“31 Mart seçimlerinde milletimizin teveccühü ile inşaAllah yeni zaferler için çalışıyoruz. Kazanan milletimiz olacak.” dedi.

 Vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekili Açıkgöz, sorunların çözümü için hemen gerekli talimatları vermesi vatandaştan tam not aldı. Açıkgöz'ün vatandaşlarla olan samimi diyalogları da dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.