banner461
banner195

Açıkgöz, Nevşehir eski sanayi sitesinde esnaflarla buluştu

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, seçim çalışmaları kapsamında Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Açıkgöz, Nevşehir eski sanayi sitesinde esnaflarla buluştu
03 Haziran 2015 Çarşamba 19:59

banner143
Açıkgöz, Nevşehir eski sanayi sitesinde esnaflarla buluştu
İlgili Galeriye Git
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, seçim çalışmaları kapsamında Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi  propaganda çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, Eski Sanayi Sitesini gezerek, esnafların sorun ve sıkıntıları dinleyerek not aldı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve bazı partili yöneticilerinde eşlik ettiği ziyarette, Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz’e Eski Sanayi Sitesi esnafı, Nevşehir’de esnafın, Ak Parti hizmetleri ile güçlü bir ekonomiye sahip olduğunu belirtiler.

Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz’e büyük ilgi gösteren esnaflar; “AK Parti döneminde ülkemizde olduğu gibi Nevşehir’imizde ekonomik anlamda kalkındı ve büyüdü. Biz Pazar akşamı ortaya çıkacak sonuç ile İnşallah bu büyümenin devam edeceğine inanıyoruz. Gönlümüz de oylarımız da  AK Parti’den yana” diye konuştular.

Esnafa bol ve hayırlı kazançlar dileyen Açıkgöz, "Şehrimizin kalkınması için el ele verdik, hep birlikte 2023’e yürüyoruz. Çok büyük hedeflerle bu yola çıktık. Bu hedeflerimizi siz esnaflarımızla beraber gerçekleştireceğiz. Mecliste sizin gibi yiğit, çalışkan esnaflarımızı temsil etmek beni onurlandıracaktır. Biz bugüne kadar alnımızın akıyla çalıştık. AK Partili kadrolar sizin kazancınızın artması için 12 yılı aşkın bir süredir gece gündüz demeden çalıştı. Ekonomi alanında esnafımız ülkemiz kazansın diyerekten büyük bir devrim yaptık. Ekonomide istikrarı sağladık. Dünyanın 17 büyük ekonomisi içerisinde Türkiye yerini aldı. Bu sayede hem ülkemiz hem de siz esnafımız kalkındınız. Bu da gösteriyor ki Türkiye tarihinde ekonomi alanında en büyük devrimi biz yaptık. Ancak şu an 7 Haziran artık Yeni bir Türkiye’nin inşası olacak. Oylarımızı kullanırken ekonomik istikrarı gözeterek oy verelim. Çünkü Yeni Türkiye’de ülkemiz 3 kat daha hızlı büyüyecek. Bu nedenle sizin desteklerinizi bekliyoruz. Allah hepinizden razı olsun’’ dedi.

Eski Sanayi sitesi gezisinde fotoğraf çektirmek isteyen esnafları kırmayan Milletvekili adayı Açıkgöz,  esnaflarla birlikte poz verdi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.