banner461
banner195

Açıkgöz "Ramazan Bayramı'mız Mübarek Olsun"

AK Parti Nevşehir Milletvekili 27.Dönem Adayı Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm Müslümanların bayramını kutladı.

Açıkgöz "Ramazan Bayramı'mız Mübarek Olsun"
14 Haziran 2018 Perşembe 15:26

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili 27.Dönem Adayı Mustafa Açıkgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm Müslümanların bayramını kutladı.

Ramazan Bayramı’mız Mübarek Olsun

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, iftar ve sahur bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, kılınan teravih namazları, okunan Hatim-i Şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Ramazan Bayramı’nızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

Zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam âleminde ve tüm dünyada birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hâkim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’dan niyaz ederim.

16 Nisan 2017’deki halk oylaması ile kabul edilen yeni yönetim sistemimiz, 24 Haziran 2018 seçimleriyle birlikte yürürlüğe girecek. Yeni yönetim sistemimiz; huzurun, kalkınmanın, demokrasinin, istikrarın teminatı olacaktır. Türkiye, 24 Haziran’da hem Cumhurbaşkanını hem de Gazi TBMM’de görev yapacak 600 milletvekilini seçerek geleceğe güvenli ve istikrarlı bir adım atacaktır. Milletimize şimdiden hayırlı olsun.

15 Temmuz’da hain FETÖ’ya, yurt içinde ve yurt dışında PKK/DEAŞ gibi çeşitli terör unsurlarına fırsat vermeyen kahraman milletimizden Allah, razı olsun. Vatanımız ve milletimiz için üstün fedakârlık gösteren aziz şehitlerimize Allah’ tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı; kahraman gazilerimize de acil şifalar dilerim.Kahraman milletimizin ve tüm güvenlik güçlerimizin; terörle ve terör yandaşlarıyla kararlı mücadelemizde göstermiş oldukları cesaret, kahramanlıkları için minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyorum.

Doğasıyla, tarihiyle, yer altı ve yer üstü zenginlikleriyle, balonlarıyla, ören yerleriyle, peribacalarıyla; sıcak, içten, samimi insanlarıyla, dünyada eşi ve benzeri bulunmayan güzel atlar diyarı Kapadokya'mıza tüm eş ve dostlarımızı, yerli ve yabancı konuklarımızı bekliyoruz.

Mübarek Ramazan Bayramı’mızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.

Selam ve dua ile…

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
                                                                     AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

                                                                      TBMM Başkanlık Divan Üyesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.