banner461
banner195

Açıkgöz, Toptancılar sitesinde Nevşehirli esnaflarla buluştu

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, seçim çalışmaları kapsamında Toptancılar Sitesi esnafını ziyaret etti.

Açıkgöz, Toptancılar sitesinde Nevşehirli  esnaflarla buluştu
04 Haziran 2015 Perşembe 17:41

banner143
Mustafa Açıkgöz, Toptancılar sitesinde Nevşehirli  esnaflarla buluştu
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, seçim çalışmaları kapsamında Toptancılar Sitesi esnafını ziyaret etti.

7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi çalışmalarını yoğunlaştıran AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, Toptancılar Sitesini gezerek, esnafların sorun ve sıkıntıları dinleyerek not aldı.

İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve AK Partili yöneticilerinde eşlik ettiği ziyarette, Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz’e Toptancılar Sitesi esnafı, Nevşehir’de esnafın, Ak Parti hizmetleri ile güçlü bir ekonomiye sahip olduğunu belirtiler.

Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz’e büyük ilgi gösteren esnaflar; “AK Parti döneminde ülkemizde olduğu gibi Nevşehir’imizde ekonomik anlamda kalkındı ve büyüdü. Biz Pazar akşamı da İnşallah bu büyümenin devam edeceğine inanıyoruz. Gönlümüz de oylarımız da  AK Parti’den yana” diye konuştular.

Esnafa bol ve hayırlı kazançlar dileyen Açıkgöz, "Şehrimizin kalkınması için el ele verdik , hep birlikte 2023’e yürüyoruz. Çok büyük hedeflerle bu yola çıktık. Bu hedeflerimizi siz esnaflarımızla beraber gerçekleştireceğiz. Mecliste sizin gibi yiğit, çalışkan esnaflarımızı temsil etmek beni onurlandıracaktır. Biz bugüne kadar alnımızın akıyla çalıştık. AK Partili kadrolar sizin kazancınızın artması için 12 yılı aşkın bir süredir gece gündüz demeden çalıştı. Ekonomi alanında esnafımız ülkemiz kazansın diyerekten büyük bir devrim yaptık. Ekonomide istikrarı sağladık. Dünyanın 17 büyük ekonomisi içerisinde Türkiye yerini aldı. Bu sayede hem ülkemiz hem de siz esnafımız kalkındınız. Bu da gösteriyor ki Türkiye tarihinde ekonomi alanında en büyük devrimi biz yaptık. Ancak şu an 7 Haziran artık Yeni bir Türkiye’nin inşası olacak. Oylarımızı kullanırken ekonomik istikrarı gözeterek oy verelim. Çünkü Yeni Türkiye’de ülkemiz 3 kat daha hızlı büyüyecek. Bu nedenle sizin desteklerinizi bekliyoruz. Allah hepinizden razı olsun’’ dedi.

Toptancılar sitesi gezisinde fotoğraf çektirmek isteyen esnafları kırmayan Milletvekili adayı Açıkgöz,  esnaflarla birlikte poz verdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.