banner461

Açıkgöz'ün, Kanada'da İlk Ziyareti Yunus ve İbrahim Kardeşlere "

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ' ün, Kanada/ Montreal ziyaretinin önemli durağı "Yunus ve İbrahim" Kardeşlerdi.

banner503
Açıkgöz'ün, Kanada'da İlk Ziyareti Yunus ve İbrahim Kardeşlere "
27 Mart 2017 Pazartesi 11:08

banner143
banner134
Referandum çalışmaları kapsamında AK Parti Kanada Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)'nin davetlisi olarak Kanada'ya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ' ün, Kanada/ Montreal ziyaretinin önemli durağı "Yunus ve İbrahim" Kardeşlerdi.

Açıkgöz burada yaptığı açıklamada; "Mesele memleket meselesi olunca bulundukları yere en yakın yurtdışı sandık 250 km mesafede olmasına rağmen yüreği vatan ve millet aşkıyla çarpan özel insanlarımız Yunus ve İbrahim kardeşlerimiz, vatandaşlık görevlerini yerine getirmek adına hiçbir engel tanımıyor, sandığa iradelerini yansıtıyormuş. Milletin Lideri, Ümmetin Umudu, Mazlumların gür sesi Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN sevdalısı kardeşlerimizin en büyük hayali, Sayın Cumhurbaşkanımızla tanışmak. Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın selamlarını, muhabbetlerini ilettiğimiz kardeşlerimizin mutluluğu görülmeye değerdi. Gönlü yüce kardeşlerimi Türkiye' mizden binlerce km ötede de olsa tanımaktan ve ziyaret etmekten onur duydum. Kendilerine Rabbim 'den acil şifalar diliyor; iyi ki varsınız diyorum."

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.