banner461

Açıkgöz,” Vatandaşımızın sesine kulak veriyoruz.”

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz il binasında Nevşehirli vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

banner503
Açıkgöz,” Vatandaşımızın sesine kulak veriyoruz.”
11 Eylül 2018 Salı 16:12

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda hemşerilerimizle olağan görüşmelerimize devam ediyoruz.‬

Açıkgöz: "Vatandaşlarla Buluşmalarına Devam Ediyor"

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Milletvekili Açıkgöz, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. 

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; ‪" AK Partin Nevsehir İl Başkanlığımızda hemşerilerimizle buluşmaya, dilek ve temennilerine çözüm yolları aramaya devam ediyoruz. "‬ dedi.

Açıkgöz ,“Önemli olan vatandaşımızın sesine kulak vermektir, toplumsal taleplere duyarlı olmaktır, çözüm üretebilmektir. AK PARTİ olarak genel merkezimizde Genel Başkanımız, Devlet Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde değerlendirmeler yapılıyor. Bizler çalışacağız; milletimiz kazanacak, Türkiye kazanacak.” dedi.

Kendisi ile görüşen vatandaşların sorunlarını dinleyerek not alan AK Parti Nevşehir MilletvekiliAçıkgöz; “Amacımız İlimizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek çözüm bulmak bütün bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken şehrimize de yatırıma yönelik istihdam sağlayacak, insanların huzur, refah ve mutluluğuna dokunacak projeleri de hayata geçirmeye de gayret gösteriyoruz. Böylece hem ülke gündemini halkımızla paylaşıyor, hem de bağlarımızı güçlendiriyoruz.” dedi.
 

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği halk gününde Milletvekili Mustafa Açıkgöz'e teşekkür ederek isteklerini dile getirdiler. 

‪“Vatandaşlarımızın isteği, talebi ve çözüm önerileri bizim için önemlidir. Çünkü AK Parti olarak bizim önceliğimiz insana hizmettir. Mutlu, huzurlu, verimli yarınlar için milletimizle el ele gönül gönüle çalışmaya devam.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.