banner461

Açıkgöz, yerel yönetimler haftalık koordinasyon toplantısına katıldı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, İç Anadolu Bölge Sorumlusu, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen haftalık koordinasyon toplantısına katıldı.

Açıkgöz, yerel yönetimler haftalık koordinasyon toplantısına katıldı
24 Ekim 2018 Çarşamba 19:17

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında yerel seçim hazırlıklarının ele alındığı haftalık koordinasyon toplantısı yapıldı. 

Yerel yönetimler başkan yardımcılarının katıldığı toplantıda, illerde ve bölgelerde yapılan görevlendirmelerin ardından yürütülen çalışmalar ile yerel seçim süreciyle ilgili genel değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantıda, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, İç Anadolu Bölge Sorumlusu Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de toplantıda hazır bulundu. Açıkgöz, toplantıda sorumluluk alanı olan İç Anadolu Bölgesi'ndeki çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz," AK Parti Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki başkanlığında haftalık koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik.  Halkımızın nabzını değerlendirip, teşkilatlarımızın çalışmalarını ele aldık." dedi.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'de yaptığı açıklamasında; "AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak haftalık koordinasyon toplantımızı başkan yardımcılarımızın katılımı ile gerçekleştirdik.AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı haftalık koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik. Ortak akıl ile yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Milletimizin nezdinde karşılığı olan ve yüzümüzü 'AK' edecek isimleri arıyoruz. Teşkilatımızdan, milletvekillerimizden ve vatandaşlarımızdan bu konuda şahitlik istiyoruz."dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.