banner461
banner195

Açıkgöz'den Ünver'e Hayırlı Olsun Temennisi

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver’in aday gösterilmesi dolayısıyla kendisine, Nevşehir halkına hayırlı olsun temenninde bulundu.

Açıkgöz'den Ünver'e Hayırlı Olsun Temennisi
09 Aralık 2013 Pazartesi 12:58

banner143
banner134

AK Parti  Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İki dönemdir başarılı hizmetleriyle göz dolduran Başkanımız Hasan Ünver in, Yeni dönemde yeniden Nevşehir belediye başkan adayı olarak gösterilmesi tüm Nevşehirli hemşehrilerimizi olduğu gibi AK Parti İlçe yönetimi olarak bizleri de ziyadesiyle mutlu etmiştir.
30 Mart Yerel Seçimlerinde AK Partimizin Hasan Ünver ile oylarını artırarak Ustalık döneminde seçimlerden zaferle ayrılacağına inancımız tamdır. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adaylığı açıklanan Hasan Ünver Başkanımıza hayırlı uğurlu olmasını ve Adaylığın Kendisine yerel seçim sürecinde başarılar diliyoruz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akp50 - 5 yıl önce
Salih Baskanim sizi daha iyi yerlerde gormek istiyoruz...
Avatar
uçhisar - 5 yıl önce
sayın başkan uçhisarda şayet seçimi kazanmak istiyorsanız süslü, taygurt, ve acar isimlerini bir tarafa bırakın ve mustafa satılmış konusunda gerçek araştırmalarınızı yapın şuna inanın satılmış süslü ve diğerlerinden 3 gömlek üstündür. hele taygurt 10 - 15 kişilik hisarsporu yönetememişken koskoca belde nasıl yönetebilir. akıllara zarar bir durum olur.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
başkanım bu memleketin senin gibi dürüst başarılı ve prensipli kişilere ihtiyacı var senin yerin artık meclis 3 ünün yaptığını sen tek başına yaparsin seni mecliste temsilcimiz olarak görmek istiyoruz