banner461
banner195

Acilen AKP İktidarından Kurtulmamız Lazım

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, Parti olarak seçim çalışmalarında önceliklerinin kırsal kesimde yaşayan insanlar olacağını dile getirirken, Köylünün yüreğine dokunacaklarını söyledi.

Acilen AKP İktidarından Kurtulmamız Lazım
01 Kasım 2014 Cumartesi 15:54

banner143
banner134
 CHP İl Başkanı Değirmenci, “Acilen AKP İktidarından Kurtulmamız Lazım”

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, Parti olarak seçim çalışmalarında önceliklerinin kırsal kesimde yaşayan insanlar olacağını dile getirirken, Köylünün yüreğine dokunacaklarını söyledi.

Cumhuriyetin değerlerinin son yıllarda çok ciddi tahribatlarla karşı karşıya olduğuna dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, AKP iktidarından bu ülkenin acilen kurtarılması gerektiğine değindi.

AKP’nin oy profiline bakıldığında kadınlar ve kırsal kesimden daha fazla oy aldığının rahatlıkla görülebileceğine işaret eden CHP İl Başkanı Değirmenci, köy ziyaretlerinde halka neden yoksulluk içerisinde yaşamamaları gerektiğini de anlatacaklarını ifade etti.

Değirmenci, “Ülkede yaşanan tahribatların ortadan kaldırılması için acilen iktidar değişikliğine ihtiyacımız var. Bizlerin ne yapıp ne edip 2015 seçimlerinde AKP İktidarından kurtulmamız gerekiyor. Halkımıza fakirliğini, bu ülkede neden bin bir sıkıntılar içerisinde yaşamak zorunda olmadıklarını iyi anlatmamız lazım. Cumhuriyetin kazanımlarına nasıl sahip çıkmamız gerektiğini anlatmamız lazım. AKP’nin oylarını analiz ettiğimizde Nevşehir’de AKP’nin büyük bir oranda kadınlardan oy aldığını görüyoruz. Kırsal kesimlerden oy aldığını görüyoruz. Biz öncelikle köylere inmeyi ve köylünün yüreğine dokunmayı planlıyoruz. Seçim öncesinde çalışmalarımıza erken başlayarak tüm ülkemiz insanlarına AKP’nin bu ülkeye neler kaybettirdiğini anlatacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bayram celik - 3 yıl önce
AKP den devleti kurtarinda sarhos dinsiz Tikko cu chp lilere birakin güzelim ülkeyi gördük eski chp daire baskanini kimin eli kimin cebinde.sizler kurban olun AKP ye .
Avatar
komik cehape - 3 yıl önce
AGZINA SAGLIK BAYRAM GARDASIM HALIFELIGI YIKIPTA GETIRDIGINIZ SU CUMHURIYETIN ULKEYE BIR TANE KAZANIMINI SOYLEYINDE BIZDE BILELIM HALKIN KENDI LIDERINI SECMESI ISE EGER BIZ SECTIK ISTE BABALAR GIBI YONETIYORLAR BU ULKEYI O KADAR HAIINE RAGMEN
Avatar
komik cehape - 3 yıl önce
MILLETIN YAKASINDAN BIR DUSUN ARTIK ISLAM DUSMANLARI
Avatar
Anti Tayyip - 3 yıl önce @Bayram celik
akp sayesinde habur bayram yeri,araçlarının yakıtı,ziftlendikleri dürümler valilik ,kaymakamlık tarafından yani senin benim cebimden çıktı sayın vatandaş.saymakla bitmez akp nin rezaletleri.yazık bu ülkeye.
Avatar
Ömer Ömer - 3 yıl önce
asıl acilen CHP ve zihniyetinden bu ülkenin kurtulması Lazım siz sahillere gidin
Avatar
akp li - 3 yıl önce
akp merkez bankaslnln rezevini130 milyar yaptı onumu yemege geliceniz ayol
Avatar
nv - 3 yıl önce
iktidar olamayan ve en son toplantıda özgür inek yetiştirip halka yedirip oy alacağını düşünen bir parti
Avatar
faith bank - 3 yıl önce
eğer% 3 gibi düşük bir nispeten düşük faiz oranı ile hızlı bir uzun veya kısa vadeli kredi ihtiyacım var mı? biz iş kredisi, bireysel kredi, ev kredisi, oto kredisi, öğrenci kredi, borç konsolidasyonu kredi vb teklif hayır kredi puanı önemli. biz tüm dünyada çok sayıda müşteri finansal hizmetler vererek garanti edilir. esnek kredi paketleri ile, kredi işlenebilir ve mümkün olan en kısa sürede borçluya transfer, tavsiye ve finans planlaması için uzmana başvurun. eğer bu e-postayı hızlı bir kredi cevap gerekiyorsa: (faithbank@ymail.com)

web sitemizi ziyaret edin (http://faithbankcompany.gnbo.com.ng)