banner461
banner195

Aday Adayı Feride Bitirim’den STK Değerlendirmesi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Feride Bitirim’den STK Değerlendirmesi : "AK Parti demokrasiyi, halkın geniş boyutlu katılımı ile sürekli geliştirilmesi gereken bir süreç olarak görmektedir... "

Aday Adayı Feride Bitirim’den STK Değerlendirmesi
23 Mart 2015 Pazartesi 12:18

banner143
banner134
 AK Parti demokrasiyi, halkın geniş boyutlu katılımı ile sürekli geliştirilmesi gereken bir süreç olarak görmektedir. Hoşgörü, diyalog ve müzakere rejimi olan demokrasi, hukuk kurallarının ve yönetim ilkelerinin vatandaşların rızasıyla ve iradesiyle şekillendiği yönetim biçimidir. 
Çoğulcu bir anlayışla karar süreçlerinin işletildiği, her türlü işlem ve eylemin evrensel hukuk normlarına dayalı objektif kriterlerle denetlendiği demokratik yönetimlerde sivil toplum kuruluşları, medya, kanaat önderleri, meslek kuruluşları gibi kesimler ve örgütler aktif rol oynarlar.
AK Parti, vesayetçi anlayışı kırarak millet iradesinin kurum ve kuruluşlara yansımasını mümkün kılmıştır. Noksan bir demokrasiyi Türkiye’ye yakıştırmayan AK Parti, ileri demokrasiye sahip ülkelerdeki gelişmiş standartları yakalamak için bugüne kadar olan gayretini bundan sonra da sürdürecektir.
İlklerin partisi olan AK Parti, Yeni Türkiye yolunda yarın ilimizdeki tüm STK’lere kimi Nevşehir Milletvekili olarak görmek istersiniz sorusuna cevap arayacaktır. Mevlana’nın “Dün dünde kaldı cancağızım, yarın için bir şeyler söylemek lazım” düşüncesi çok anlamlıdır.
Kendisini ifade etmek, fikirlerini duyurmak üzere kurulan ve bir çok sorunun çözümünde öncü olan tüm Sivil Toplum Kuruluşlarına katılımlarından dolayı şimdiden teşekkür ederken, İlimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyor ve temenni ediyorum.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
memursenli - 3 yıl önce
Başı açık bayan vekil istemiyoruz
Avatar
mehmet KARAŞEN - 3 yıl önce
Artık bayan vekil Nevşehir'e şart olmuştur.
Avatar
kapadokyalı - 3 yıl önce
nevşehire yakışan bir vekil adayı yolun açık olsun sayın bitirim
Avatar
nevli - 3 yıl önce
Bayan vekil olursa ak parti kaybeder burda bayan vekil olmazzzź
Avatar
Dlr50 - 3 yıl önce
Tesettürü kafaya degil kalbine sok!
Avatar
cappadocıa - 3 yıl önce
yorumlar feride hanımı tanımadan hatta yazısını okumadan yapılmış önyargıyı yıkı
Avatar
mustafa karaman - 3 yıl önce
gayet güzel olur nevsehır ufku acık ve bayana da saygılı bir sehir hanımlarımız meclıste temsil yetenegıne sahıp bürokrası deneyımı yğksek nevsehire vakıf bir hanımefendı feiride hanım cok da ıyı olur