banner461
banner195

Aday Adayları Netleşiyor

07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerinde Nevşehir’de siyasi partilerin aday adayları netleşmeye devam ediyor.

 Aday Adayları Netleşiyor
17 Şubat 2015 Salı 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerinde Nevşehir’de siyasi partilerin aday adayları netleşmeye devam ediyor.

Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlediği takvim sonucunda siyasi partilerden aday adayı olmak isteyen bürokratlar ile belediye başkanları, il genel meclis üyeleri ve belediye meclis üyeleri için son istifa süresinin sona ermesinin ardından gözlerin çevrildiği ve en fazla merak edilen isim olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver istifa etmedi.

Nevşehir’de milletvekili çıkarma şansı olan AK Parti, CHP ve MHP’de aday bolluğu göze çarpıyor. Siyasi partilerde aday adaylığı için öne çıkan isimler arasında AK Parti’de Mehmet Karaaslan, Makbule Atlı, Hüsnü Güneş, Sema Yurtbilir Yavuz, Ali Gemici, Abdulkadir Tokat,  Vahit Özdemir, Yener Tekeli, Mustafa Körükçü, Bayram Altuncuoğlu, Ömer Pehlivan, Adem Uğur, Ümit Yalçın, MHP’de Mustafa Uğur, Fazlı Koç, Mesut Erdoğan, Mehmet Varol, Sahir Solmaz, Emircan Ünlü, Ümit Köroğlu, Serkan Bedirhanoğlu, Abdullah Çekiç, Sait Yüksel, CHP’de Mehmet Değirmenci, Hamdi Aydemir, Bülent Tekiner, Hakim Demirci, Mehmet Seyhan Duru, Fahri Ertik ve Cuma Yorgancı yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet karasu - 3 yıl önce
Dr .CUMA YORGANCI HOCAMIZA BASARILAR SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ
Avatar
ayfer yarali - 3 yıl önce
Amcam benim sana basarilar diliyorum sonuna kadar dualarim seninle Allahım hicbir Zaman yardimlarini senden esirgemesin