banner461
banner195

Aday Adaylarının İnce Hesapları

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde belediye başkan aday adayları ilginç fotoğraf kareleri ve ilginç çalışmaları ile de gündeme gelmeye çalışıyor.

Aday Adaylarının İnce Hesapları
28 Ekim 2013 Pazartesi 12:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan yerel seçimler öncesinde belediye başkan aday adayları ilginç fotoğraf kareleri ve ilginç çalışmaları ile de gündeme gelmeye çalışıyor.

Belediye başkan adayı gösterilebilmek için ellerinden gelen her fırsatı değerlendirmek çabası içerisinde bulunan belediye başkan adaylarının özellikle iktidar partisine olan ilgilerini, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a olan o yüksek muhabbetlerini sergileyebilmek için çok ince hesaplar içerisine girdikleri de gözleniyor.

İşte o ince hesapların yansıldığı karelerden biri de Ürgüp belediye başkan aday adaylarından Ömer Nair’e ait. Nair, bilgisayarının başına oturmuş, açmış Başbakan Erdoğan’ın fotoğrafını Erdoğan’a olan muhabbetini fotoğraf karelerine de yansıtmış.

Oldukça ince bir düşüncenin eseri olan bu fotoğraf karesi Ömer Nair’in aday gösterilmesine yeter mi, ya da aday gösterilmesine katkı sağlar mı sizce?.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
helal olsun - 5 yıl önce
sayın başkana helal olsun
kendisi koltuk sevdalısı olmadığını ispatladı