banner461
banner195

Aday Listelerinde Kimler Olacak?

Ak Partinin merakla beklenen belediye başkan adayları listesinin yakın zamanda kamuoyuna açıklanması bekleniyor. Şimdilik kimsenin tarih veremediği o listelerde kimlerin olacağı büyük merak konusu.

Aday Listelerinde Kimler Olacak?
04 Ocak 2014 Cumartesi 11:00

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Partinin merakla beklenen belediye başkan adayları listesinin yakın zamanda kamuoyuna açıklanması bekleniyor. Şimdilik kimsenin tarih veremediği o listelerde kimlerin olacağı büyük merak konusu.

Listelerin açıklanmasıyla birlikte ister istemez küskünlerin de ortaya çıkarılacağı Ak Partide hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Ak Parti merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz Etik olanı yapacağız vurgusunda bulunmuştu.

Ak Parti Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir merkez ve ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından belde belediye başkan adaylarının açıklanacağını söyledi.

Bu hafta içerisinde büyük bir merakla beklenen Nevşehir merkez belediye başkan adayının açıklanması bekleniyor. Hemen ardından yine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilçe belediye başkan adaylarının da kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

Bu süreçte merkez ilçe başkanlığı olarak bütün aday adaylarına eşit mesafe olmaya özen gösterdiklerinin altını çizen Ak Parti Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz, Ak Parti genel başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın merkez ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklamasının ardından belde belediye başkan adaylarının da açıklanacağını dile getirdi.

İlçe ve beldelerde Ak Parti’nin en doğru adayı belirleme konusunda büyük bir hassasiyetle çalıştığına da dikkat çeken Ak Parti Merkez ilçe başkanı Açıkgöz, son günlerde bazı aday adaylarının desteklenmesi, bazı adaylarının da aday gösterilmemesi yönündeki davranışların gayet normal olduğunu sözlerine ekledi.


Öte yandan açıklanacak Belde lisetesinde ,Sulusaray da Bayram Yılmaz,Yazıhüyük te Cengiz Çavdar,Göre Belediyesinde Mustafa Topçu,Kavak Belediyesinde Celal Yiğit,İlçe listesinde Avanos Belediyesi için Dr.Mustafa Körükcü, Acıgöl Belediyesi için Ercan Ertaş, Gülşehir Belediyesi için Mustafa Dursun isimleri hemen hemen kesinleşmiş gibi gözüküyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bir kalababalı - 4 yıl önce
aday benin hicbir akrabalık bagım yok sadece kalaba icin mesut yıldırım diyorum onun babası da dürüstdü oda dürüst bundan iyisini mibulacak akp ben mhpliyim oyum mesut yıldırıma
Avatar
nevşehir meteres - 4 yıl önce
adaylar belli olmuş.. iki ilçede kan değişimi var... ürgüp mehmet aktürk ; gülşehir hakan yaman... adaylarımızı şimdiden kutluyor başarılar diliyorum...