banner461
banner195

Adayları Önümüzdeki Hafta Açıklayacak

Büyük Birlik Partisi Nevşehir merkez belediye başkan adayı başta olmak üzere önümüzdeki günlerde ilçe ve beldelerdeki belediye başkan adaylarını açıklamaya hazırlanıyo

Adayları Önümüzdeki Hafta Açıklayacak
23 Kasım 2013 Cumartesi 10:26

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi Nevşehir merkez belediye başkan adayı başta olmak üzere önümüzdeki günlerde ilçe ve beldelerdeki belediye başkan adaylarını açıklamaya hazırlanıyor.

Henüz Ak Parti’de merkez belediye başkan aday adayının belli olmaması nedeniyle diğer siyasi partiler gibi iktidar partisinin adayını görüp adayını açıklama niyetinde olan Büyük Birlik Partisinde il başkanı A. Yavuz Uluer, muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde Ak Partinin merkez belediye başkan adayının açıklanmasıyla birlikte aday çıkarıp çıkarmayacağına da karar verecek. 

Bazı ilçe ve beldelerden partiye yapılan adaylık başvurularını da bu süre içerisinde değerlendirip karara bağlayacak olan Büyük Birlik Partisinde diğer siyasi partilerde olduğu gibi derin siyasetin izlerine rastlamak mümkün.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:) - 5 yıl önce
aday çıkarsanız ne olacak çıkarmasanız ne olacak :))
Avatar
tekel - 4 yıl önce @:)
başkanım sen yakışanı bilirsin
Avatar
kaymaklı50 - 4 yıl önce
sayın başkan büyük birlik partisine yakışan adayları açıklayın. kendisine parti bulamayıp gelenleri ve bbp 'ne yakışmayan adayları iyi analiz edin. örneğin kaymaklı gibi.
Avatar
:??? - 4 yıl önce
akp yamalık olun aday cıkarıp enğüzel yaptıgınız iş akp etegini şemsiye niyetine kullanırsınız siz geçmişde oldugu gibi
Avatar
;) - 4 yıl önce
ağzı olan konuşuyor diye bu yorum yapanlara denilir herhalde..