banner461
banner195

Adaylık Onlara Kalmayacak

Milliyetçi Hareket Partisinde şu ana kadar ortaya çıkan aday adayları arasında Nevşehir belediye başkanlığı için Partinin sürpriz bir ismi aday göstereceği gözleniyor.

Adaylık Onlara Kalmayacak
28 Kasım 2013 Perşembe 10:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde şu ana kadar ortaya çıkan aday adayları arasında Nevşehir belediye başkanlığı için Partinin sürpriz bir ismi aday göstereceği gözleniyor.

Milliyetçi Hareket Partisi il ve merkez ilçe yönetiminin büyük bir sessizlikle yürüttüğü çalışmalarla şu ana kadar Nevşehir belediye başkan adayının ismi kamuoyuna yansımış değil. Bu gizliliği 1 hafta, 10 gün daha sürdürmeyi planlayan Milliyetçi Hareket Partisi yönetimlerinin belediye başkan adayını muhtemelen 05 -10 Aralık 2013 tarihleri arasında açıklaması bekleniyor.

Şu ana kadar Nevşehir Belediye Başkan adaylığı için kamuoyunun önüne çıkan Gazeteci Asım Çapacı, Metin Didinmez ve aday adayı olabileceği belirtilen Seyit Salgın’ın da adaylık konusunda şanslı olmadıkları gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CCC - 4 yıl önce
İbrahim ve Fikret beyler gecen haftada yazmıştım sendika başkanlığı yapmış Mustafa Uğur beyi araştırmanızı tavsiye ederim.yüksek ihtimal aday
Avatar
ülküm - 4 yıl önce
bunlar kim ya. bu davayı sırtlayacak isimlere bakarmısın. laf olsun diye mi yazılıyor anlamıyorum. nerde bu davanın yiğitleri.
Avatar
Selman Belada - 4 yıl önce
ülküm'e katılıyorum daha düne kadar ak parti yalakalığı yapan asım çapacı bugün mhp'den aday...
Avatar
Gurbetin Âlimi - 4 yıl önce
Yorumculara ve teşkilata. Bu kibir ihtiras ve bağnazlık sizi bitirdi, bu görüşü de. Kalplerinizi bir yoklayın mutmainmisiniz.