banner461
banner195

“Af Edersiniz Bize Konfederasyon Kakalamaya Çalışıyorlar”

CHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Dr. Cuma Yorgancı, ülkenin çok önemli bir dar geçitten geçtiğini, Ülkeye Başkanlık sistemi adı altında Konfederasyon Kakalanmak istendiğini öne sürdü.

 “Af Edersiniz Bize Konfederasyon Kakalamaya Çalışıyorlar”
12 Mart 2015 Perşembe 16:41

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Dr. Cuma Yorgancı, ülkenin çok önemli bir dar geçitten geçtiğini, Ülkeye Başkanlık sistemi adı altında Konfederasyon Kakalanmak istendiğini öne sürdü.

2015 seçimlerinin adeta milli bir mücadele olarak algılanması gerektiğine değinen CHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Yorgancı, “Türkiye dar bir geçitten geçiyor. Bu aşamada her bir Türk erkeğinin bu mücadeleye Çoban Değneği ile, hanımlarda kepçeleri ile katılmaları gerekiyor. Ülke elden gitmenin eşiğine geldi. Güneydoğu cephanelik haline gelmiş. Başkanlık adı altında bize af edersiniz Konfederasyon Kakalamaya çalışıyorlar. Eğer bunun için bizler elimizden gelen mücadeleyi yapmaz isek, bizden öncekilere bunun hesabını veremeyeceğimiz gibi bizden sonrakilere de suçlu olacağız. Bu gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içerisindeki insanları çekmemiz gerek aşağıya” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.