banner461
banner195

AK Başkanlar K. Maraş’a Gidiyor

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, hafta sonunda Kahramanmaraş’ta düzenlenecek olan yerel yönetimler toplantısına Nevşehir’deki AK Partili belediye başkanlarının da katılacaklarını açıkladı.

 AK Başkanlar K. Maraş’a Gidiyor
05 Ocak 2015 Pazartesi 17:03

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, hafta sonunda Kahramanmaraş’ta düzenlenecek olan yerel yönetimler toplantısına Nevşehir’deki AK Partili belediye başkanlarının da katılacaklarını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde il genelinde yapılan ilçe kongreleri ve ardından gerçekleştirilen İl kongresiyle AK Parti teşkilatlarının daha dinamik bir hale geldiğini, Milletvekilleri ile birlikte yaptıkları bire bir ziyaretlerde de teşkilatların 2015 seçimlerine yönelik heyecanlarını bire bir görme fırsatı elde ettiklerine dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 2015 seçimlerine yönelik hazırlıkların büyük bir hızla devam ettiğine değindi.

11 Ocak 2015 Pazar günü Kahramanmaraş ilinde düzenlenecek olan yerel yönetim toplantısına Nevşehir’den AK Partili belediye başkanlarının da katılacaklarını kaydeden AK Parti İl Başkanı Tanrıver, söz konusu toplantıda AK Parti genel merkezinin belediye başkanlarından beklentilerinin de gündeme geleceğine işaret etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tepeköylü - 3 yıl önce
yolun bahtın açık olsun 2. rte
Avatar
hakan - 3 yıl önce
hele makaracılara hele.kuranla dalga gecın buna gulun bı de toplanın ne konusacaksınız hangı sureyle dalga gececegınızımı
Avatar
bekır - 3 yıl önce @hakan
güya saadetlısın öyle mi ayıp ayıp şu yazdıklarından hemen özür dile ve tevbe et
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
aldırma sevgili m.ali başkan herzaman olduğu gibi it ürür kervan yürür bak bazı itler ürümeye başlamış biz işimize bakalım bu ülkenin sizlere ihtiyacı var yolunuz açık olsun
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
gelirler giderler. el kaldır el indir. 2015 te mhp adayını belirler hızlı ilerlerse 2-1 olur o zaman kahraman-maraş'ta kurtarmaz bir yere de gidemezler bilesiniz.
Avatar
Faruk Güneş - 3 yıl önce
sizce "ak başkanlar" manşeti uygun mu?