banner461
banner195

AK Gençlerden Terör Şehitleri İçin Mevlit-İ Şerif

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığı, Çanakkale şehitlerimiz ve Ankara'da yaşanan hain patlamada şehit düşen vatandaşlarımız için 18 Mart Cuma günü Kurşunlu Cami'de sabah namazına müteakiben mevlit ve hatim duası okutacak.

AK Gençlerden Terör Şehitleri İçin Mevlit-İ Şerif
17 Mart 2016 Perşembe 15:06

banner143
banner134
Tüm Nevşehirli vatandaşlarımızı okutulacak olan hatim ve mevlit duasına beklediklerini belirten AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar, "Kıymetli hemşerilerim; bundan tam 100 yıl önce Minarelerimizde Ezan-ı Muhammedi yenin susmaması, göklerimizde Ay Yıldızlı Al Bayrağımızın dalgalanması, Milletimizin özgürlük ve bekası için destansı mücadele verildi. Şahadet sevgisinde birleşenler,şahadete şahitlik etmek isteyenler cümlenizi 18 Mart Cuma günü sabah namazını müteakip Kurşunlu Camii'nde okutacağımız Hatm-i Şerif ve Mevlid-i Şerif'e şahit olmaya davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Yanar, "Her Cuma Ak Gençlik olarak yaptığımız sabah namazı programız Kurşunlu caminde 18 Mart Çanakkale şehitleri ve Ankara'daki terör patlaması dolayısıyla Hatim duası ve Mevlit okunacaktır."

Tüm Nevşehir halkımız cuma sabah namazında Kurşunlu camimize davetlidir...


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.