banner461
banner195

AK Gençlerin Göre ve Kaymaklı Belediye Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri

AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar başkanlığındaki heyet, Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu ve Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Gençlerin Göre ve Kaymaklı Belediye Başkanlarına  Hayırlı Olsun Ziyaretleri
25 Nisan 2014 Cuma 18:18

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir’de AK Parti’ye yaraşır bir seçim sürecinin yaşandığını belirterek, özellikle Ustalık Dönemi için yeniden seçilerek büyük bir başarı elde eden Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu'yu tebrik ederek geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de AK Belediyecilik hizmetlerinin süreceğini ifade etti.

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
AK Gençliğin ikinci adesi Nevşehir merkez ilçesine bağlı Kaymaklı belediyesine oldu.Burada da İkinci kez Başkanlığı kazanan Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma ya, hayırlı olsun diyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yanar, ve beraberindeki AK geçlik yönetimi bir süre Başkan Elma ile sohbet ettiler.
Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar başkanlığındaki heyete yöreye ait Meşhur Ballı Kaymak ikram ettiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.