banner461
banner195

AK Kadınlar Nevşehir'de Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanına Fidan Dikti

Nevşehir AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir’in Avanos ilçesinde oluşturulan Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hatıra Ormanı’na fidan dikimi gerçekleştirdi.

AK Kadınlar Nevşehir'de Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanına Fidan Dikti
06 Nisan 2015 Pazartesi 16:29

banner143
banner134
 Nevşehir AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar ve yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir’in Avanos ilçesinde oluşturulan  Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hatıra Ormanı’na fidan dikimi gerçekleştirdi.

Nevşehir'in Avanos İlçesi Derinöz Tepe Mevkiinde,  Nevşehir Orman İşletme Müdürlüğünce arazi hazırlığı yapılan alan içerisinde oluşturulan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hatıra Ormanı oluşturuldu.

Nevşehir AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, AK Parti   Kadınlar Kolu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çeşitli türde fidanları toprakla buluşturdu.

Kutlar, ülke genelinde başlatılan bu çalışma ile yeşil alan ağının her geçen gün artacağını belirterek yeşil bir görünümün ortaya çıkması için kadınlar olarak üzerlerine düşeni yerine getirme kararlılığı ile hareket ettiklerini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.