banner461
banner195

AK Kadınlardan Başkan Yıldız'a Destek Ziyareti

AK PARTİ Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Aynur Asiltürk ve AK Kadın kolları ekibi, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ı makamında ziyaret etti.

AK Kadınlardan Başkan Yıldız'a Destek Ziyareti
12 Şubat 2014 Çarşamba 11:33

banner143
banner134

 30 Mart Yerel seçimlerinin ülkemiz milletimiz ve partimiz adına büyük önem taşıdığının altını çizen AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Başkanı Aynur Asiltürk, Artık ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hepimiz çok iyi biliyoruz.Allahın izniyle bu oyunu 30 Mart ta sandık başında bozmaya kararlıyız dedi.

Asiltürk
,YILDIZ'ı parlayan  ŞEN bir Ürgüp için Çalışkan,Dürüst ve Başarılı Başkanımız Fahri Yıldız a seçimlerde Ürgüplü vatandaşlarımızın destek olacaklarını ve oylarıyla yeniden Ürgüp ü AK Ellere teslim edileceğine olan güvenimiz ve inanacımız tam.Rabbim Başkanımız Yıldız ın, yar ve yardımcısı olsun dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren,Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız da,ilk dönem büyük sıkıntılar içinde bir belediye teslim aldık. Buna rağmen yılların çözümlenmeyen alt yapı konusunda önemli yatırımlarımızla Ürgüp te gelecek yüz yılların sorunlarının büyük bir bölümünü çözdük.

İlk dönemimizde Hem geçmiş problemleri çözüp hem de alt yapıya görünmeyen önemli yatırımları gerçekleştirdik.Çok şükür şimdi gelinen noktada artık Ürgüp Belediyemiz çok daha büyük projeler için hazır.Biz hazırız Ürgüp ümüz hazır Durmak Yok Yola Devam dedi...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
demokrat - 4 yıl önce
ülkemiz üzerinda sizden başka oyun oynayan tezgah yapan kise yok.ak eller karardı malesef.