banner461
banner195

AK Parti 5. Olağan Toplantısı Hazırlıkları Tamamlandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Başkanlığında Nevşehir Kapadokya Lodge Otel de yarın düzenlenecek olan AK Parti 5. Olağan Kongresi Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı için AK Parti Nevşehir teşkilatında iki gündür devam eden hummalı çalışma tamamlandı..

AK Parti 5. Olağan Toplantısı Hazırlıkları Tamamlandı
19 Eylül 2014 Cuma 20:21

banner143
Ak Parti 5. Olağan Kongre Hazırlıkları Nevşehir'de Tamamlandı
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Başkanlığında Nevşehir Kapadokya Lodge Otel de yarın düzenlenecek olan AK Parti 5. Olağan Kongresi Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı için AK Parti Nevşehir teşkilatında iki gündür devam eden hummalı çalışma tamamlandı..Toplantı için tüm hazırlıkların tamamlanarak yarına hazır hale getirildiği ve saat:10:00 da yapıalcak olan toplantıya hazır halde olduğu belirtildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu yarın Nevşehir'de basın toplantısı düzenleyecek. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu basın toplantısında 5. olağan kongre ve 4. Bölge ile ilgili bilgiler vermesi bekleniyor.

Toplantının Ana Konusu 2015 Genel Seçimlerinde NEVŞEHİR VE TÜRKİYE ...!

Yarın ki toplantıya katılacağı açıklanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun 2015  Genel seçimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulunacağı ve teşkilatın seçimlere aralıksız çalışmalarıyla hazır hale gelmesini isteyeceği belirtildi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.