banner461
banner195

AK Parti 7 Haziran’da Legal ve İllegal Muhalefetle Mücadele Edecek

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinde legal olduğu kadar illegal muhalefet odaklarıyla mücadele edeceğine dikkat çekti.

AK Parti 7 Haziran’da Legal ve İllegal Muhalefetle Mücadele Edecek
19 Mart 2015 Perşembe 16:49

banner143
banner134
 AK Parti 7 Haziran’da Legal ve İllegal Muhalefetle Mücadele Edecek

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinde legal olduğu kadar illegal muhalefet odaklarıyla mücadele edeceğine dikkat çekti.

Memur-Sen Ailesi olarak şu ana kadar hep milli iradenin yanında olduklarını ve Ülke insanlarının milli iradesine hep sahip çıktıklarını kaydeden Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, yeni hükümetten en önemli beklentilerinin ise ülkenin artık sivil ve özgürlükçü bir anayasaya kavuşması olduğunu ifade etti.

Özdemir, “Ülkemiz 7 Haziran 2015 tarihinde çok önemli bir seçim yaşayacak. Bu seçimde AK Parti sadece legal muhalefetle değil, illegal muhalefet ile de mücadele etmek zorunda kalacak. Bu illegal muhalefeti gezi sürecinde ve 17-25 Aralık döneminde de yaşadık. Cumhurbaşkanlığı seçiminde ve 30 Mart yerel seçimlerinde de legal ve illegal muhalefetin bir araya geldiğini gördük. 7 Haziran seçimlerinde de yine birlikte olacaklarını kestirmek zor değil. Demokratik Ülkelerde iktidar kadar muhalefette önemli. Ancak legal olmaları büyük önem taşıyor. Söz konusu muhalefet odaklarının ülkeyi birilerine şikayet ettiğini görüyoruz ve bunu kesinlikle tasvip etmiyoruz. Hükümete karşı bir sıkıntınız varsa bunun yeri miting meydanlarıdır. Bir defa bu sevdadan vazgeçmeliler. Özellikle Yahudi finansları ile Türkiye’yi sıkıştırmaya çalıştıklarını görüyoruz. Biz bütün siyasi oluşumlarını önemsiyoruz. Yeter ki ülkemizi dışarıya karşı pazarlamasınlar. Memur-Sen ailesi olarak biz hep milli iradenin yanında olduk. Her konuda üzerimize düşeni yaptık. Tüm siyasi partilerden taleplerimiz 2015 seçimlerinin ardından yeni sivil bir anayasa istiyoruz. Yeni anayasa ile şu ana kadar elde edilen kazançlar taçlandırılır diye düşünüyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
herkes kendi işini yapsın lütfen... - 3 yıl önce
sizin işiniz üyelerinizin hak arama mücadelesini gerçekleştirmek akpnin sözcülüğünü yapıp bayrağını taşımak değil, işinizi yapmayacaksanız istifa edip akp teşkilatlarında çalışırsanız sendikacılık yapacak insanların önünü açarsınız umarım
Avatar
ne diyeceğimi bilemedim - 3 yıl önce
seçime giderkende ak parti il başkanımı değiştirdi nasıl iş bu nezaman değişti mehmet ali başkana ne oldu şaşırdık iyice nevşehir olarak
Avatar
DUR HA - 3 yıl önce
birazda pkk yla mücadele edin.adamlar yol kesip kimlik soruyo.ezani kürtçe okuyolar.devleti tanimiyolar.sayin özdemir sende her akpli gibi menfaatçisin.menfaatin için buralara çikip yorum yapiyon.
Avatar
kimsi be? - 3 yıl önce
il bakamı mısın? ilçe başkanımısın? vekilmisin? sen kimsin yav? allah allahh kafamıza taş yağacak. otur oturduğun yerde dur durduğun yerde bee açıklama sanamı kaldı. ben akp liyim fakat senin gibilerle işim olmaz yalaka olma işine bak. evet kim dedi ise üyelerinin hakkını hukukunu ara yeter beee