banner461

AK Parti 7.’nci Olağan Kozaklı İlçe Kongresi Yapıldı

Ak Parti Kozaklı 7.’nci Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan Orhan Uçar ilçe başkanlığına tekrar seçildi.

banner503
AK Parti 7.’nci Olağan Kozaklı İlçe Kongresi Yapıldı
08 Mart 2020 Pazar 14:04

banner143
banner134

Ak Parti Kozaklı 7.’nci Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan Orhan Uçar ilçe başkanlığına tekrar seçildi.

AK Parti Kozaklı İlçe Başkanlığı, 7. olağan genel kurulu saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başladı.

Ak Parti Kozaklı 7.’nci Olağan Kongresinde tek liste halinde seçimlere giren ve delegelerin tamamının oyunu alan Orhan Uçar  ilçe başkanlığına yeniden seçildi.

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Ekrem Görçeker, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Türker, çevre ilçe belediye başkanları, belde belediye başkanları ile partililer katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, "Kozaklı 7. Olağan İlçe Kongremizi büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Başkanımız Orhan Uçar ve yeni yönetimine başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun "dedi.

Kongrede Söz Alan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz;”Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde,kahraman milletimizin desteğiyle masada da sahada da Güçlü Türkiye var.

‪Ana muhalefetin son bir haftada sergilediği tutumu hep birlikte görüyoruz. Türkiye’nin güvenliği ve terörle mücadelemiz için #İdlib’deyiz.”

Kozaklı’mız İnandığı Yolda Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; milletimizle el ele gönül gönüle AK davada, Türkiye sevdasıyla yürümeye devam ediyor.

Kozaklı 7. Olağan İlçe Kongremiz hayırlara vesile olsun. İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar, Milletvekilimiz Yücel Menekşe, AK kadrolarımız, Belediye Başkanlarımız, fedakar teşkilatımızla şölen havasında kongrelerimizi hep birlikte gerçekleştiriyoruz. AK davada eskisi-yenisi olmaz. Birlik ve beraberlik bizim gücümüzdür. İlçe Başkanımız Orhan Uçar’a ve yönetimine devam eden görevlerinde muvaffakiyetler diliyor; milletimizin her daim emrinde olduğumuzu da bir kez daha ifade etmek istiyorum.' dedi.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe de yaptığı konuşmada, 'Termal turizmin başkenti Kozaklı’dayızKozaklı için, Nevşehir için, Türkiye için inandığımız yolda AK dava yolunda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürümeye devam ediyoruz ve edeceğiz. Bölge Koordinatörümüz Ekrem Görçeker, İl Başkanımız, Milletvekilimiz, Belediye Başkanlarımız, İGM Başkanımız ve üyeleri, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve her daim bir olduğumuz partimizin Ak gönüllü üyeleri ile birlikte Kozaklı ilçemizde gerçekleştirdiğimiz 7. Olağan Kongremizde göreve devam eden Başkanımız Orhan Uçar ve yönetimine yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyor, Başkanımıza ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum. 7. Olağan Kongre sürecimizin partimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, bu süreçte görev alan dava arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.