banner461
banner195

AK Parti Acıgöl İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Acıgöl İlçe teşkilatı Eylül ayı danışma meclisi toplantısı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün katılımında gerçekleştirildi.

AK Parti Acıgöl İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı
24 Eylül 2016 Cumartesi 19:07

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'ün katılımında düzenlenen Ak Parti Acıgöl İlçe teşkilatı Eylül ayı Danışma meclisi toplantısına  Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş,  Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik, AK Parti Acıgöl İlçe Başkanı Ramazan Gül , İl Genel Meclis Üyeleri ile çok sayıda Partili katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz burada yaptığı konuşmasında; “Bizim milletimiz hiç bir millete benzemiyor. Hain Fetö terör örgütü, Yüce Milletimize maalesef bir gecede 15 Temmuz gecesinde bize Filistin’i yaşattılar, Suriye’yi yaşattılar, Mısır’ı yaşattılar” dedi.

Açıkgöz , Nevşehir'imizde herhangi bir şekilde kalkışma olmamasına rağmen vatandaşların ve partililerin meydanlardan bir dakika bile ayrılmadığını da dile getirdi. Demokrasi Mitingi için tüm Acıgöllü hemşehrilerine teşekkür eden Açıkgöz, Milli İrade vurgusu yaparak Biz Hep Birlikte El ele vererek ülkemizi daha ileriye taşıyacağız.Bunun içinde herkes sorumlu olduğu görevi en iyi şekilde yapacak. 15 Temmuz alçak saldırıyı hiçbir zaman unutmayacağız unutturmayacağız ve Allah'ın izniyle bu günleri çabuk atlatacağız dedi.

Ak Parti’de siyaset yapmanın ayrıcalık olduğunu belirten Açıkgöz," Ak Parti’de herhangi bir görevde bulunanların ileride çocuklarına ve torunlarına övünerek anlatacağı birçok olay olduğunu dile getiren Açıkgöz, Acıgöl İlçe Başkanlığımızın Danışma Meclisi toplantısında AK Gönüldaşlarımızla bir aradaydık. Acıgöl, kalkınmaya ve güzelleşmeye devam ediyor. Acıgöl' ün sanayi kalkınması ve sosyal yönden gelişmesi için belediyemizle teşkilatımızla hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.