banner461
banner195

Ak Parti Adaylarından Söyle Varmısın Kampanyasına Destek

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Ak Parti Ürgüp İlçe Seçim İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen “ Büyük Hedef Kutlu Düşe Baş Koyduk Bu Yürüyüşe Ak Sevda İle Dirilişe Söyle Varmısın” kampanyasına 4-0 3+1(Vekil + Başbakan) diyerek önce isimlerini yazdı daha sonrada imzalarını attılar.

Ak Parti Adaylarından Söyle Varmısın Kampanyasına Destek
03 Mayıs 2015 Pazar 08:11

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Ak Parti Ürgüp İlçe Seçim İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen “ Büyük Hedef Kutlu Düşe Baş Koyduk Bu Yürüyüşe Ak Sevda İle Dirilişe Söyle Varmısın” kampanyasına 4-0 3+1(Vekil + Başbakan) diyerek önce isimlerini yazdı daha sonrada imzalarını attılar.

Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanlığı binasında hazırlanan aynanın karşısına geçen Milletvekili adayları, il ve ilçe başkanları, Belediye Başkanı ve partililer isimlerini yazdıktan sonra imzalarını atarak 7 Haziran Genel seçimlerinde Bende Varım dedi. Ak Parti Milletvekili adayları daha sonra Ürgüp’te çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere ilçe binasından ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
alo - 3 yıl önce
Sizde biliyorsunuz 3_0 olmayacağını da panik bu yüzden topluma öyle imaj vermeye çalışıyorsunuz
Avatar
HTokgöz - 3 yıl önce
Varız tabi ki demokrasiye, düşünce özgürlüğüne ve milli iradeye varız. Dayatmaya Ankara'dan belirlenen zümrelerin adaylarına yokuz.
Avatar
Ali veli - 3 yıl önce
Çok komik
Avatar
Tamer - 3 yıl önce
Varım tabiki yapılan işleri görmeyen kör lerden degilim
Avatar
findik - 3 yıl önce
Bu sefer 3 0 değil 2 1 bile tehlikede