banner421
banner461
banner195

AK Parti Ağustos Ayı İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Ağustos ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

AK Parti Ağustos Ayı İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

banner143
AK Parti Nevşehir Ağustos Ayı İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Ağustos ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver başkanlığında yapılan İl Danışma Meclis toplantısına,  AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları, İl Genel Meclis üyeleri  ile çok sayıda partili katıldı.

Divan Kurulu'nun oluşumuyla başlayan Danışma Meclisinin açılış konuşmasını yapan  İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ile ilgili bilgiler veren İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, toplantının Nevşehir adına hayırlara vesile olmasını temenni etti.

İl Danışma Meclisi Toplantısında daha sonra sunumlara geçildi. İl Gençlik Kolları adına Teşkilat Başkanı Ahmet Dolaşmaz, İl Kadın Kolları adına Halkla İlişkiler Başkanı Nurdane Çimen, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver birer sunum yaptı.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk’ünde birer konuşma yaptığı Ağustos ayı İl Danışma Meclis Toplantısı soru cevap kısmı ile sona erdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.