banner177
banner195

AK Parti AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları tam liste 2014

AK Parti belediye başkan adayları bugün Parti Genel Merkezi'nde açıklanıyor.AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin tarafından şu an itibariyle açıklanıyor...

AK Parti AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları tam liste 2014

banner143
banner134

 AK Parti Seçim İşleri Üst Kurulu'nda da  yer  alan AK Parti  İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş Twitter'dan milyonlarca AK  Partilinin beklediği müjdeyi verdi. Ataş attığı tweet'te "Bu  gün  13 B. şehir  illerimizin ilçe belediye başkan adaylarını il,ilçe teşkilatlarımiz,milletvekillerimiz ve kamuoyuna açıklayacağız." dedi. 

Açıklanacak büyükşehirler arasında  AnkaraBursa, DenizliDiyarbakır , Erzurum, Eskişehir, Gaziantep , Kahramanmaraş, Kayseri,  Kocaeli , Konya,  Manisa  ve  Malatya var.  

Açıklamayı AK  Parti   Genel  Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile AK  Parti   İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop  yapıyor.

AK PARTİ'NİN  AĞIR  TOPLARI  GENEL   MERKEZDE

Aday  tanıtımının   yapılacağı  AK  Parti   Genel  Merkezi'nde müthiş bir yoğunluk  yaşanıyor . AK Parti   Genel  Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz,  Ankara  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Melih Gökçek,  Gaziantep  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin,  Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı  Galip  Ensarioğlu da  genel   merkeze  geldi. 

Dakika dakika adayları sizlerle paylaşıyoruz...

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşger resmen açıklandı...

ANKARA

Keçiören- Mustafa AK

Adana: Adana Abdullah Torun, Aladağ Mustafa Akgedik, Ceyhan Alemdar Öztürk, Çukurova Cüneyt Karaaslan, Feke Cuma İş, İmamoğlu Kadir Altunköse, Karaisali Yusuf İyi, Karataş Sinan Gül, Kozan Kazım Özgan, Pozantı Ramazan Demir, Saimbeyli Mustafa Uyanık, Sarıçam Ahmet Zenbilci, Seyhan Azim Öztürk, Tufanbeyli Remzi Ergü, Yumurtalık Turgut Erişmen, Yüreğir Mahmut Çelikcan.”



Antalya: Antalya Menderes Mehmet Tevfik Türel, Akseki İsmet Uysal, Aksu Halil Şahin, Alanya Hasan Sipahioğlu, Demre Süleyman Topçu, Döşemealtı Nurettin Tursun, Elmalı Ümit Öztekin, Finike Nail Dülgeroğlu, Gazipaşa Adil Çelik, Gündoğmuş Mehmet Özeren, İbradı Muharrem Kaya, Kaş Halil Kocaer, Kemer Yusuf Uras, Kepez Hakan Tütüncü, Konyaaltı Remzi Sadi, Korkuteli Mustafa Akdeniz, Kumluca Hüsamettin Çetinkaya, Manavgat Recep Barut, Muratpaşa Cihan Bulut, Serik Ramazan Çalık.”



Aydın: Aydın Mustafa Savaş, Bozdoğan Ali Erkut, Buharkent Mehmet Erol, Çine Celalettin Kocamaz, Didim Ufuk Döver, Efeler Yalçın Pekgüzel, Germencik Mustafa Bircan, İncirliova Kazım Günaydın, Karacasu Kutsi Küçükyörü, Karpuzlu Hilmi Dönmez, Koçarlı Abdullah Arıcı, Köşk Rıfat Kadri Kılınç, Kuşadası Engin Berberoğlu, Kuyucak Metin Ertürk, Nazilli Mustafa Acar, Söke Metin Yavuz, Sultanhisar Ertegün Ünal.”



Balıkesir: Balıkesir Ahmet Edip Uğur, Altıeylül Zekai Kafaoğlu, Ayvalık Hakan Kayaalp, Balya Şaban Özel, Bandırma Recep Şekerci, Burhaniye Necdet Uysal, Bigadiç İsmail Avcu, Dursunbey Ramazan Bahçavan, Edremit Özkan Kostak, Erdek Hüseyin Aysan, Gömeç Kazım Arslan, Gönen Hüseyin Yakar, Havran Emin Ersoy, İvrindi Recai Baytar, Karesi Yücel Yılmaz, Kepsut İsmail Cankul, Manyas Hasan Kahraman, Marmara Süleyman Aksoy, Savaştepe Turhan Şimşek, Sındırgı Ekrem Yavaş, Susurluk Hüseyin Hızlıoğlu

İşte açıklanan illerin ilçe belediye başkan adayları

İSTANBUL İLÇE ADAYLARI:

Silivri:Hüseyin Turan

Çatalca:Selim Düşkünler

Esenyurt:Necmi Kadıoğlu

Avcılar:Bayram Şenocak

Başakşehir:Mevlüt Uysal

Sultangazi:Cahit Altunay

Küçükçekmece:Temel Karadeniz

Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu

Beylikdüzü:Yusuf Uzun

Bağcılar:Lokman Çağırıcı

Esenler:Tevfik Göksu

Güngören:Yücel Karaman

Bahçelievler:Osman Develioğlu

Bayrampaşa:Atilla Aydıner

Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş

Eyüp:Temel Başalan

Fatih:Mustafa Demir

Kağıthane:Fazlı Kılıç

Zeytinburnu:Murat Aydın

Sarıyer:Selami Uzun

Üsküdar:Hilmi Türkmen

Sancaktepe:İsmail Erdem

Ümraniye:Hasan Can

Çekmeköy:Ahmet Poyraz

Sultanbey:Hüseyin Keskin

Maltepe:Edibe Sözen

Pendik:Kenan Şahin

Tuzla: Şadi Yazıcı

ANKARA İLÇE ADAYLARI:

Altındağ:Veysel Tirkayi

Mamak:Mesut Akgül

Akyurt:Gültekin Ayantaş

Keçiören:Mustafa Ak

Çamlıdere:H.Caner Can

Çubuk:Tuncay Acehan

Sincan:Mustafa Tuna

Kazan:Lokman Ertürk

Elmadağ:Gazi Şahin

Pursaklar:Seçluk Çetin

ADANA İLÇE ADAYLARI:

Sarıçam:Ahmet Ünal

Yüreğir:Ahmet Zenbilci

Seyhan:Zafer Kara

Çukurova:Ömer Topçu

Kozan:Kazım Özgan

Yumurtalık:Turgut Erişmen

ANTALYA İLÇE ADAYLARI:

Kepez:Hakan Tütüncü

Muratpaşa:Cihan Bulut

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Aksu: Ali Akcan

Gazipaşa:Ahmet Büyükakça

Kaş:Mustafa Şalvarlı

Kemer:Yusuf Üras

Manavgat:Recep Barut

Alanya:Hüseyin Güney

Elmalı:Ümit Öztekin

Korkuteli:Mustafa Akdeniz

Konyaaltı:Osman Ali Eciş

Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya

İbradı:Muharrem Kaya

Demre:Süleyman Topçu

Gündoğmuş:Mehmet Özeren

Finike:Nail Dülgeroğlu

Serik: Ramazan Etli

Akseki:İsmet Uysal

ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI:

Ceylanpınar:Menderes Atilla

Bozova:Hasan Arusoğlu

Hilvan:Aslan Ali Bıyık

Harran:Mehmet Özyavuz

Birecik:M.Faruk Pınarbaşı

K.Köprü:Nihat Çiftçi

Akçakale:A.Hakim Ayhan

GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI:

Kilis:Hasan Kara

Oğuzeli:Mehmet Taşdemir

Nizip:Fevzi Akdoğan

Karkamış:Nuh Kocaaslan

Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu

MERSİN İLÇE ADAYLARI:

Tarsus:Hakkı Meniz

Mut:Murat Oktan

Aydıncık:Ferat Aktan

Toroslar:Ender Turhan

Akdeniz:Niyazi Altun

İZMİR İLÇE ADAYLARI:

Konak:İlknur Denizli

Bayraklı:Hamza Dağ

Buca:Cemil Şeboy

Balçova:Melek Eroğlu

Karşıyaka:Tanfer Kemerli

Çiğli:Adnan Yılmaz

Menemen:Bilal Kaplangı

Ödemiş:Mahmut Badem

Selçuk:Zeynel Bakıcır

Çeşme:Mustafa Cenger

Torbalı:Yaşar Görmez

Dikili:Zafer Afyon

Menderes:Bülent Soylu

Kınık:Sadık Doğruer

Bayındır:Mehmet Kertiş

KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI:

Karakeçili:Hüseyin Özçelik

Bahşili:İbrahim Uyar

Sulakyurt:Ali Şahin

Çelebi:Süleyman Uluyol

Balışeyh:Ali Dedelioğlu

Yahşihan:Ahmet Sungur

Delice:Yüksel Yorulmaz

Çerikli:Nuh Şahin

GİRESUN İLÇE ADAYLARI:

Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu

Şebinkarahisar: Şahin Yılancı

Çamoluk: Savaş Akarçeşme

Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu

Güce: Aytekin Geçgel

Espiye:Mustafa Karadere

Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu

Çanakcı:Ali Bilge

Tirebolu:Ömer Hıdır

Alucra:Durmuş Canikli

Görele:Tolga Erener

Bulancak:Kadir Aydın

ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI:

Alpu:Rafet Demirtaş

Beylikova:Özkan Alp

Günyüzü:Mehmet Remzi Arayıt

Han:Mustafa Pekak

Sarıcakaya:Hüseyin Çam

TRABZON İLÇE ADAYLARI

Yomra: İbrahim Sağıroğlu

Arsin: Erdem Şen

Araklı: Recep Çebi

Sürmene: Fikri Usta

Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu

Of: Murat Saral

Hayrat: Mehmet Nuhoğlu

Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu

Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız

Maçka: Koray Koçhan

Akçaabat: Şefik Türkmen

Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz

Vakfıkebir: Muhammet Balta

Beşikdüzü: Metin Kalay

Tonya: Ahmet Kurt

Düzköy: Salih Bakal

Şalpazarı: Necati Selvitop

KONYA İLÇE ADAYLARI:

Selçuklu:Uğur İbrahim Altay

Karatay:Bestami İnan

Meram:Mustafa Yazlık

MANİSA İLÇE ADAYLARI:

Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik

Yunus Emre:Hayrullah Solmaz

ORDU İLÇE ADAYLARI:

Çatalpınar:Muhasin Eriş

Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca

Fatsa:Hüseyin Anlayan

Gülyalı:Talip Şen

Mesudiye:İsa Gül

AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI:

Emirdağ:Cengiz Pala

Sandıklı:Ziya Dazkır

Sultandağı:Metin Kumcu

Dinar:Yaşar Yener Emeksiz

Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun

İhsaniye:Lokman Ekici

Şuhut:Recep Bozkurt

Çay:Mevlüt Çınar

Bolvadin:Ömer Dayı

Çobanlar:Ali Altıntaş

SAKARYA İLÇE ADAYLARI:

Adapazarı:Süleyman Dişli

Serdivan:Yusuf Alemdar

Arifiye:İsmail Karakullukçu

Geyve:Murat Kaya

Akyazı:Şener Bayraktar

Kaynarca:Zeynur Özel

Taraklı:Tacettin Karaman

Pamukova:Cevat Keser

BALIKESİR İLÇE ADAYLARI:

Kepsut:İsmail Cankul

ÇORUM İLÇE ADAYLARI:

Sungurlu:Selahatin Uzunkaya

Alaca:M.Esat Yılmaz

KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI:

Afşin:Mehmet Fatih Güven

Dulkadiroğlu:Necati Okay

ARDAHAN İLÇE ADAYLARI:

Posof:Bedrettin Çakıcı

Damal:Nevriye Derdiyok

Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç

DÜZCE İLÇE ADAYLARI:

Gölyaka:Yakup Demircan

Yığılca:Fikret Çıracı

Cumayeri:Recep Tuna

Akcakoca:Cüneyt Yemenici

Kaynaşlı:Osman Usta

Beyköy:Hakan Uykusuz

VAN İLÇE ADAYLARI:

Gürpınar:Hayrullah Tanış

Bahçesaray:Muhammed Orhan

Gevaş:Sinan Hakan

Çaldıran:Ferman Yıldırım

Edremit:Arif Öndil

MUĞLA İLÇE ADAYLARI:

Menteşe:Mestan Yayman

Seydikemer:Adem Ayat

Milas:Hürol Önder

Bodrum:Mustafa Paşalı

Marmaris:Mehmet Tugay

Yatağan:Mustafa Toksöz

Köyceğiz:Kamil Ceylan

Datça:Mehmet Cennet

Kavaklıdere:Mehmet Demir

Ortaca:Salih Özdemir

BURSA İLÇE ADAYLARI:

Nilüfer:Mustafa Esgin

Harmancık:Ahmet Tufan

Büyükorhan:Selami Türkmen

Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu

Karacabey:Ali Özkan

Gürsu:Cüneyt Yıldız

İznik:Kağan Mehmet Usta

Yıldırım:Özgen Keskin

Osmangazi:Mustafa Dündar

Gemlik:Refik Yılmaz

Yenişehir:Süleyman Çelik

M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan

Kestel:Yener Acar

İnegöl:Ali Nur Aktaş

Mudanya:Kadir Kahraman

Orhangazi:Neşet Çağlayan

KOCAELİ İLÇE ADAYLARI:

İzmit:Nevzat Doğan

Başiskele:Hüseyin Ayaz

Gölcük:Mehmet Ellibeş

Gebze:Adnan Köşker

ERZURUM İLÇE ADAYLARI:

Palandöken:Orhan Bulutlar

Aziziye:Fatih Cengiz

Yakutiye:Nurhan Yıldız

ARTVİN İLÇE ADAYLARI:

Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu

Yusufeli:Eyüp Aytekin

Murgul:Hasan Çavuş

Şavşat:Ahmet Öztürk

Ardanuç:Hasan Demirci

Borçka:Aslan Atan

Hopa:Nedim Cihan

KARAMAN İLÇE ADAYLARI:

Ermek:Uğur Sözkesen

Akçaşehir:Hakkı Karaduman

Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı

Ayrancı:Ferhat Erkmen

Sarıveliler:Halil Kulak

Başyayla:Şerafettin Bulgurcu

Sudurağı:Mehmet Ceyhan

Güneyyurt:Celil Yağız

Göktepe:Bayram Şahin

YALOVA İLÇE ADAYLARI:

Armutlu: Mehmet Birkan

Termal: İsmail Atik

Altınova:Metin Oral

Çınarcık:Murat Erdoğan

Esenköy:Özer Kaptan

Taşköprü:Şaban Ertan

Tavşanlı:Kadri Çiçek

Kaytazdere:Tülay Yamaç

Teşvikiye:Ahmet Meydan

Kadıköy:Mehmet Şahin 




Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ferit - 3 yıl önce
bulut bey kendi paylaşıp kendi yorum yapıyor.merak etme baban olamaz erdoğan varken
Avatar
o mu ? - 3 yıl önce
ne yaptı bulut sıze, her 4 lafınızdan 3u o demekkı unutamamısınız kendısı, gümbür gümbür geliyoruz, sizde arkanıza bakmadan gıdeceksınız