banner461
banner195

AK Parti Avanos Ilçe Başkanlığından Basın Açıklaması

AK Parti Avanos Ilçe Başkanı Serkan Feralan 5. Olağan Büyük Kongreyle alakalı yazılı basın açıklaması yayınladı.

AK Parti Avanos Ilçe Başkanlığından Basın Açıklaması
11 Eylül 2015 Cuma 14:34

banner143
banner134
 AK Parti Avanos Ilçe Başkanı Serkan Feralan 5. Olağan Büyük Kongreyle alakalı yazılı basın açıklaması yayınladı.

İşte 
AK Parti Avanos Ilçe Başkanlığı 5. Olağan Büyük Kongreyle alakalı basın bildirisi ; 

" Bu kongremiz tek başına iktidarın anahtarıdır."

 Dağlıca'da ve Iğdır'da Şehit olan polis ve askerlerimize ve tüm Şehitlerimize başsağlığı diliyorum. 

"Aziz Milletimizin İstiklal ve istikbalimiz için vereceği tarihi bir kararın arifesindeyiz. 14 yılın içerisinde kritik yıllar, kritik günler- saatler, kritik zamanlar dolu. 

Ak Parti ve Ak Parti kadrolu bu zaman diliminde yaşanan her bir olaydan güçlenerek çıkmakla kalmadı, milletimizle olan bağını daha da sıklaştırdı. Ak Parti, 3 Kasım 2002'den itibaren girilen her bir seçim, gerçekleştirilen her bir referandumda milletle sözleşmesini tazelemiştir. Ak Parti'nin Türkiye'yi getirdiği gelişmişlik çizgisi, bir siyasi partinin sandıktan çıkan iradenin ortaya koyduğu başarı hikayesinin bir milleti ve ülkeyi nasıl dönüştürebileceğinin ispatı olmuştur. 12 Eylül tarihi Türkiye'nin en talihsiz günlerinden biriydi. Çok şükür 2010 referandumu ile bu tarihin üzerindeki kara lekeyi kaldırdık. Şimdi 12 Eylül 2015'te, bu günü Ak Parti 5. Olağan Büyük Kongresi ile taçlandırıyoruz. Partimizin her kongresinin bir anlamı ve misyonu vardır. 1. Olağan, 2. Olağan, 3. Olağan, 4.Olağan, 5. Olağan ve 1. Olağanüstü Kongrelerimiz Ak Partimize, tabanımıza ve teşkilatımıza büyük sorumluluklar yüklemiş ve buradan alınan güçle de Türkiye Büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. 

Şimdi aynı vazife 5. Olağan Büyük Kongredir. " Bu kongremiz tek başına iktidarın anahtarıdır" Birliğimizle hedeflerimizle Yeni Türkiye yolculuğunun devam edeceği ve milletle olan sözleşmemizi parti olarak yeniden tazeleyeceğimiz 5. Olağan Büyük Kongremizin milletimize, ülkemize siyasi hayatımıza ve demokrasimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımızı sunuyorum.

Serkan Naci FERALAN

AK Parti Avanos Ilçe Başkanı 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.