banner461
banner195

AK Parti Avanos Teşkilatından Hayırlı Olsun Ziyareti

Avanos AK Parti İlçe Başkanı Serkan Feralan, yönetim kurulu üyeleri, İlçe İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i ziyaret etti.

 AK Parti Avanos Teşkilatından Hayırlı Olsun Ziyareti
19 Haziran 2014 Perşembe 18:34

banner143
banner134

 AK Parti Avanos Teşkilatından Hayırlı Olsun Ziyareti

Avanos AK Parti İlçe Başkanı Serkan Feralan, yönetim kurulu üyeleri, İlçe İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri ve Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli ile birlikte AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i ziyaret etti.

Avanos AK Parti İlçe Başkanı Serkan Feralan, yönetim kurulu üyeleri  ve Meclis Üyeleri, Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli   ile birlikte geçtiğimiz günlerde mazbatasını alarak İl Başkanlığı görevine başlayan Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyarette, Nevşehir gündemi ve Cumhurbaşkanlığı seçimi üzerine bir süre sohbet eden İlçe Başkanı Feralan ve yönetim kurulu üyeleri,  Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli Tanrıver’ e yeni görevinde başarılar diledi.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ise Avanos İlçe Başkanı, Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli , İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaret heyetine teşekkür etti.

Avanos İlçe Başkanı Serkan Feralan ziyaretin anısına AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’e tablo hediye etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
hayırlı olsun olsun da avanos'u chp'ye kaptırdınız. avanos ilçe başkanı da yakında gider, yeni başkanla arasını iyi tutmaya çalışmalı ama olmaz bilgisi olsun.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce
parti̇ deği̇l anoni̇m şi̇rket ,ki̇mi̇ni̇n akrabasi ki̇mi̇ni̇n ortaği haketmedi̇ği̇ halde parti̇de yöneti̇ci̇ yapilir da hazir asker olarak bekleti̇lrse parti̇de canlili kalmaz kan kaybi olur tembelleşi̇li̇r heyecansiz i̇nsanlar fosi̇lleşmi̇ş beyi̇nler artik suyun önüne tikaç oluyor sonuç seçi̇mlerde hüsran son seçi̇mlerde sadece yerel örgüt mü suçlu i̇lçelerde veki̇lleri̇n hi̇ç mi̇ yok suçu öz eleşti̇ri̇den korkanlar başarili olamaz
Avatar
mustafa u. avanos - 4 yıl önce
Hezimetin tablosu. Avanos ta siyasetin heycani kalmadi. Size secim oncesinde secimi kaybedeceginiz defalarca soylendi ama hic kendinizde bir hata gormeyip hala baskalarina fatura kestiniz. Faturaninin sahibi siz olmaliydiniz. Sevgisiz ve saygisiz siyaset te olmaz. Davranislarinizla Yok olur diyordunuz gorduk iste. Adamlar hersey sevmekle baslar dedi isi bitirdi. Oyle bakanlardan kopru sozu almak gerekmiyormus demekki.